Kitap önerisi olan var mı?

Okuduğunuzda zevk aldığınız ve keşke bitmesin dediğiniz kitap önerileriniz var mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• -Simyacı
    -Zar Adam
    -Stephan King ( Tüm Seri )
    -Sherlock Holmes vs... 😃

0|1
    0|0
    • Yarın zaten Simyacı'yı okuyacaktım iyi denk geldi. Zar Adam ve Stephan King'in kitaplarını biraz araştırayım o zaman teşekkür ederim :)

• Rica ederim, bu arada tek solukta okuduğum kitap Simyacı benden demesi

Kızlar Ne Diyor 4

• Kürk Mantolu Madonna

0|1
    0|0
  • Senden önce ben
    Ateşböceği yolu
    Cehennem
    Suç ve ceza

0|1
    0|0
    • Suç ve Ceza'yı Ağustos ayında okuyacağım okulumun bitmesini bekliyorum. Cehennem kitabı biraz ilgimi çekti okuyacağım muhtemelen teşekkür ederim :)

• Bugün "Genç Werther'in Acıları" nı aldım. Bitmedi tabii ama öneririm. :)

0|1
    0|0
    • Bir kaç arkadaşımda önermişti alırım muhtemelen teşekkür ederim :)

• Jane casey- acımasız (cinayet romanı)

0|1
    0|0
    • Bir kaç yerde daha gördüm bu kitabın ismini çok sevmiyorum aslında bu tarz kitapları ama yine de araştırayım teşekkür ederim :)

• Rica ederim:))

Erkekler Ne Diyor 4

• Kursun asker

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim biraz araştırayım ilgimi çekerse muhakkak okuyacağım :)

• Hangi turde okumayi seviyorsun?

0|1
    0|0
    • Erotik ve Polisiye romanları dışında öneri de bulunabilirsin abi. Ama önceliğim dünya klasiklerini okumak.

• Teşekkür ederim abi İskender Pala zaten çok önemli bir isim sayende onun kitaplarını okumaya başlamak nasip olacak yakında sanırım :)

• Gercekten çok önemli bir kitap ve yazar olarakta harika bir yazar iki kitapta baslangic olarak ideal

• Adolf Hitler Kavgam

0|1
    0|0
    • Yeni çıktı yanlış hatırlamıyorsam? Yaptıklarından nefret ediyor olsam da zekasına hayran olduğum bir insan Adolf kısmetse okumayı isterim teşekkür ederim :)

• Evet basımına yeni izin verildi kesinlikle bir deha göreceksin ve insanları nasıl kandırdığını çok iyi anlatmış nasıl o hale falan geldiğini neyse ben gaza gelmeyeyim yoksa tüm kitabı anlatıcam

• Tamam tamam gaza gelme yoksa değil kitabı anlatmayı ikinci Hitler olacaksın başımıza :D Listenin başlarına aldım zaten kısa sürede başlayacağım İnşallah

• Elif Şafak - İskender
    Zülfü Livaneli - Serenad

0|0
    0|0
Yükleniyor...