Istavroza karşı bir ilgim var neden böyle?

hıristiyanlığa karşı yok sadece istavrota karşı bir ilgim var. haç çıkartmak istiyorum ama hıristiyan olmak istemiyorum. bunun sebebi nedir?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• İstavroz çok şaşalı gösterildiği için olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Annen ve baban seni çok küçük yaşlarında yetiştirme yurdundan alarak evlatlık edindiler.Senin durumdan haberi yok tabi.Gerçek annen hristiyan kökenli bir iskoçtu, babansa hristiyan kökenli bir iskoç ve suikastçiydi.Baban çıktığı son görevinde yakalanarak öldürüldü, annende seni öldürmemeleri için ismini gizleyerek Türkiyeye gelip bir yetiştirme yurduna verdi.Sonrada seni bulmaları ihtimaline karşı terk etti.Anneene ne olduğu bilinmiyor.80'li yıllarda çocuğu olmayan bir çift seni yetimhenede görüp evlatlık edindi!

Filmlerde hep böyle olur :D

0|0
    0|0
  • Hoca geçen gün açıkladı bunu. Adette taklit küfürdür dedi. Amaç ne olursa olsun. Bu arada istavrot değil istavrozzzzz. Olayın özü şudur ki, İsrailoğulları yani yahudiler meryem'e zina etti iftirası attılar. Çünkü hamile kalmıştı ve çocuğunun babası yoktu. Bu bir mucizeydi. Ona bir erkek dokunmamıştı ama hamileydi. Meryem dedi ki: " Alnımın temizliğine, karnımdakinin masumiyetine, sağımdaki ve solumdaki melekler şahit olsun ". yani elini alnına, sonra karnına, sonra sağ omzuna sonra sol omzuna götürdü. Bu hareket sonradan putlaştırıldı. Meryemin anlatmak istediği de tam olarak kendi durumuydu.

0|0
    0|0
  • " istavrota karşı bir ilgim var. haç çıkartmak istiyorum "

adshlshflsgdfgsdfgsdf

çıkar gitsin ! ! ! ! ! ! !

0|0
    1|1
  • In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti

Amen

0|0
    0|0
  • Durduk yerde haç çıkarttım O.O

Sebebi istavrit sevmendir 561165465

0|0
    0|1
  • Müslüman isen eğer imansızlık alameti başka ne olacak ? Eğer diğer inançtan bir şeyler yaparsan, mesela hac işaretinin olduğu kolye takmak, İstavroz falan yapmak bir Müslümanı derhal kafir eder. Bunların özentiliği mi olur ya ?

0|0
    2|1
  • İnsan ulaşamadığı şeyleri ister. O senin için bir nevi ulaşılamayan bir durum. Bu yüzden ilgini çekiyor.

0|0
    0|0
  • simgelere, imgelere takılmışsın sen :))

bak bizde "Allahu ekber" uğruna ölünecek tek ilah için eğiliriz. Bu daha güzel bence :)

0|0
    0|0
  • yaş kaç 11 mi 12 mi :))))))))))))

0|0
    1|0
  • Bende istavriti severim.

0|1
    0|0
  • tercihin o yönde demek ki

0|0
    0|0
  • Gel , beraber AFOROZ'a gidelim.

0|0
    0|0
  • Beni geçmeni istiyorum ama 1. olmnanı istemiyorum beni anlıyormusun

Forover ISLAM

0|0
    0|0
  • simgeler dikkatini çeker insanların

0|0
    0|0
  • Filmler, klipler falan.

0|0
    0|0
    • bizde tutmaz o kank, haç çıkarıcam derken soğuktan ishal oluruz :( dghdghdfg

Kızlar Ne Diyor 5

• niyet önemli panpa.

0|0
    0|0
  • cok fazla film izliyorsun sanirim.

0|0
    0|0
  • havuza girmek istiorum ama yüzmek istemiorum:P asdsdfadf:D bu sendeki nasıl bir istek kardeş:D

0|0
    0|0
  • Theos mazi sou amen hdbdbf

0|0
    0|0
    • Tha chtypisei ti mesi tou stomatos sas. :D

bu cümle doğruysa ben translate i hakkıyla kullanabiliyorum demektir :D

• bu sözlerin bana hırs yaptırıyor :)

• bu bitiriş kelimesiydi dimi ? :)

• içinde heves kalmış haç çıkart sende.

0|0
    0|0