Lutfen bakin arkadaslar merak ediyorum Era istrefi tanıyan dinleyen var mı :) ?

Yoksa sadece ben mi? :D Arnavutlu bir sarkici (bu arada yukseleni yay bir yengec burcu <3 en iyisi :) )
Tanitmis olurum bu vesileyle :)

Güncellemeler:
Tanimayanlar dinleyip gorusunuu paylasrmisizin? :)

1|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlk müziği dinlemiştim :)
    Sesini de biraz Rihannaya benzetmiştim :D

1|0
    0|0
    • Aynen Rihanna ya çok benziyor zaten :) burda avrupada bonbon çaliyor radyoda belki dunyaca unlu olabilir

• benim favorim bonbon olsada digerleri ozelikle 13 sarkisinin sozleri onemli , sarkiyi gerçekten onu terk eden eski sevgilisine yazmis , butun sozler ona ait sarkilarinda ki

• Anlamlı şeyleri severim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Onu bilmiyorum ama bunu biliyorum :)
    https://www.youtube.com/watch?v=OPDIx4R40bE

1|0
    0|0
    • buda çok guzelmis tesekkur ederim , bu kiz nereli?

• Era belki tarzin degil ama rihanna dinlemeyi seviyorsan, Arnavut versionu bu kiz X'D

• Rica ederim İsveçli bu :) Rihanna sevmem pek, lana del rey tarzı lazım. ama bu kız daha çok dinlenilebilir :D

• Evet 😄😄 haha hareketleri fena ya

1|0
    0|0
  • Dinlemiyorum

1|0
    0|0
  • son iki şarkının ritimleri mlodileri aynı gibi geldi. kız arnavut olduğu için dinledim. çok begebmedim ancak bu ritimle dand edilemez zorlanır bu kız. bir bakim başka neler var.

1|0
    0|0
  • ilk kez duydum

1|0
    0|0
  • Güzel ama aşırı güzel diyemem.
    Bu arada engelimi kaldırdığın için saol güzel insan o gün yalnlış anladın ben sana hakaret etmemiştim :)

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum.

0|0
    0|0
    • dinlermisin dusunceni soylemek icin lutfen? :)

• aynen ya 1000 kere dilmisimdir hala dinlerim ya bagimilik yapiyor bu , dans da ediyorum çok guzel :D

• şarkı güzel :D ama ingiliççe :D ben dans edemiyorum :S

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...