Kitaplarla aran nasıl ne sıklıkla kitap alırsın?

şimdiye kadar kaç kitap okumuşsundur? kitap alışverişi beni en çok mutlu eden şey galiba ya çok okuduysan en çok etkileyen kitap nedir?

Güncellemeler:
kitap görünce alınca okuyunca okuyanı görünce okuyanı duyunca bahsi geçince bir başka olan var mı benim gibi büyülenen?

0|1
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• 3 4 yıldır kitap okuyorum ve 150 civarı kitap bitirdim şu ana kadar ona rağmen tam anlamıyla bilinçli bir okur haline geldiğimi düşünmüyorum. Beni en çok etkileyen kitabı paylaşmak istemiyorum ama onun haricinde Suç ve Ceza'dan çok etkilendiğimi söyleyebilirim.

Kitap okumak, kitap almak, kitaplığımı düzenlemek, kitaplara bakmak, okuduğum kitapları not almak vb. gibi şeyler yani kitaplarla ilgili ne varsa hoşuma gidiyor. Kitapsız bir hayat düşünemiyorum. Ve evleneceğim kişinin de kitap okuyan birisi olmasını istiyorum. Daha anlatacak o kadar çok şey var ki...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden çok kitap okurdum. Şimdi o kadar okumuyorum maalesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• genelde tarih kitapları okumakla birlikte, şimdiye kadar 500 ün üzerinde kitap okuduğumu biliyorum kendime ait bir kütüphanem ve koleksiyonum var :) en sevdiğim etkilendiğim kitap ise Kadir Mısıroğlu'nun Bir Mazlum Padişah Abdülhamid Han kitabıydı :)

1|0
    0|0
  • 22 yıldır okuyorum. Bilmiyorum açıkçası kaç tane okudum. Özel koleksiyonlarım dışındakileri dağıttım arkadaşlarıma.

1|0
    0|0
  • Nietzsche okurum arada. Anlamam başa dönerim öyle sürüp gider. Ama Dan Brown hastasıyım popüler kitaplarını bayıla bayıla okudum 😊

1|0
    0|0
  • Çok değil ya bir ara okuyamadım askerlik iş stres falan ama okunacak listem bitti olmuyor kitapta geçen Yazarlar falan hep 15 oluyor hediye de gelenler var hepsi okunmadı da
    150 tane okumuşumdur.

1|0
    0|0
    • Sonradan gördüm güncellemenizi :)
      Eskiden daha sempatik bakardım
      Ama emin ol bir insanın karakteridir önemli olan değer yargılarıdır düşünceleri gelip geçer
      Emin ol aksine kitap kurdu bir sürü kız biliyorum hafif kız olan bir kezbandan daha kezban olan 😀
      Ne büyülenmesi ya 😀 😀 😀
      Aynı şekilde bir sürü ezik kompleksi insanları kendisinden yetkin olmayanlar aşağılama gayesinde olan erkekler dolu.
      Tabi bu dediğim kadını erkeği bu kişiler hiç kitap okumayaydılar çok tehlikeli olurlardı
      Hiç yoktan iyiler yinede :)

• Once karakter tabi karaktersiz ciltsiz kitaba benzer okursun ama yaninda tasiyamassin yipranir silinir gider

• Ayda 2-3 tane okurum

1|0
    0|0
  • Boş oldukca okumaya çalışırım
    İz ve okuldan fırsat buldukça işte

1|0
    0|0
  • toplasam 20yi geçmez. son 4 yılda falan 4-5 tane kitap almışımdır. okumayı sevmem okumam yazarım.

1|0
    0|0
  • Ayda 2 bu aralar

1|0
    0|0
  • kitaplara aşığım... :)

1|0
    0|0
  • çocukken en son kurşun askeri okudum sonra dedim hiç bir kitap hikaye vs bundan daha güzel olamaz. bıraktıp kitap okumayı. en iyisini okudum sonuçta.

0|0
    0|0
  • 6 tane kitabım geldi bugun kitapyurdundan :)

0|0
    0|0
  • Kafka Dönüşüm sanırım en çok etkilendiğim kitap...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Sokağa her çıktığımda kendimi kitapçıda buluyorum ve kesinlikle bir kitap alıyorum. Okulun kitaphanesini ve halk kitaphanelerini talan ediyorum. Bir yer de kitap okuyan birini görünce gidip sarılmak istiyorum. :)

1|0
    0|0
  • Gittiğim yerde illa ki bir kitapçıya uğrarım dikkatimi çekerse alırım.
    Sık sık kitap okumaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Biri bitince öbürüne başladım, durmaksızın okurum :)) en çok etkileyen kitap ise Jane casey'nin acımasız kitabı :)) cinayetleri çok güzel anlatmış, sanki ben öldürmüşüm gibi :) çok güzeldi

1|1
    0|0
  • ben kitap takası yapıyorum şu sıralar internet üzerinden birileriyle. hediyeleştiğim de oluyor bazen. O kadar çok oldu ki sayısını hatırlamıyorum ve kitap okumayı değişeceğim hiçbir şey yok. :)

1|0
    0|0
  • Her gün

1|0
    0|0
  • Ayda 3-4 kitap anca bitiriyorum 😕 Keşke daha fazla okuyabilsem

1|1
    0|0
  • Çok nadir

0|0
    0|0
  • Bende 3 senedir var kitap aşkı çok güzeller ya söyle okurken dalmak falan süper oluyo

1|1
    0|0
  • Ovvv kitaplara bayılırım özellikle Hakan Günday kitapları bu aralar favorim

1|0
    0|0
  • Ayda 4-5 tane okurum çoğunlukla kindle dan ama her ay 1,2 tane alırım

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişiyor, bazen günde 1 bazen haftada 1 kitap okurum.

1|0
    0|0
  • okuduğum kitap sayısı rahat 350'yi geçmiştir. Haftada en az bir kitap alırım.

0|0
    0|0
  • 1 ayda 4 kitap okuyabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben de sürekli kitap alırım boydan boya kitaplık yaptırdım odama ona bile sığmıyo kitaplarım annem artık kızıyo yeter kitap alma diye :D Vaktim bol oldugu zaman haftada 3-4 kitap okumuşluğum da var ama her zaman bu kadar çok okuyamıyorum tabi. Ortalama ayda 4 falan okurum normalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...