PİNOKYO HİKAYESİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR?

çocuklara atılan en büyük kazık.

çocuklar bu kukla sayesinde yalanın ne kadar kötü olduğunu öğrenirler. orası kolaydır da büyüdükten sonra profesyonelce yalan söyleyememenin ne kadar kötü olduğunu öğrenirler ki bu çok acıdır.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söylemeye ihtiyacım yok dürüstlük en güzeli kaybedeceğini dahi bilsen dürüst olacaksın eğer içinde Allaha olan inancın ve korkun varsa 😊

0|0
    0|0
    • dürüst olmakla inanç arasında bir ilişki olduğunu düşünmüyorum. dürüst olmak için kişinin birinden ya da bişeylerden korkması çekinmesi gerekli değil.. ama günümüz insanının artık kaybedeceği çok şey var.. o yüzden yalan söylüyoruz

• Ne diyor şair Allah biliyor o bana yeter 😊

• Site beni en iyi görüşcü olarak seçmiş sen neyin peşindesin 😁

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Onuda çizmeli kediden öğrenirler.😊

0|0
    0|0
  • Şairin dediği gibi; "... Biz büyüdük ve kirlendi dünya..."

Doğada olduğu gibi, çevre şartlarına uyum sağlayıp, fizik ve kişilik olarak güçlü olmaktan başka, yapacak fazla bir şey yok.

0|0
    0|0
    • bilemedim gerçekten.. güçlünn tanımı da kalitede olduğu gibi değişti.. en iyi yalanlar en güçlü.. en kalitesiz ürünleri en kaliteli sayılan mağzalar satıyor:)) hazırgiyimde olduğumdan üstelik bu ünlüüü markaların işlerini yaptığımdan biliorum.. zara ya felan hayatta uğramam öyle diyim :))

• Kalite sadece sözcük olarak var,
      ne yazık ki kalite, günümüzde; içi boşaltılmış kavramlardan biri haline gelmiş durumda.
      Stilist ya da modelist olduğunu düşünüyorum, bu sitede bir kaç çizimini görmüştüm,
      çizimin çok iyi gerçekten. :))
      Marka takıntım yok, ben de öyle yerlere pek uğramıyorum. :))

• Yalansız dünyada hep sırtına binilen merkep olur insan. Öğrenmeli ustalılada kullanıp, merkeplikten jokeyliğe geçmeli

0|0
    0|0
  • sen bence polyannayı okuma... başımıza bela olcan anlaşılan... sonra seni nasıl mutlu etcez...;))

0|0
    0|0
  • benim takıldığım şey niye burun abi birsürü büyüyünce işe yarayan organ var niye burun mk :D

0|0
    0|0
  • Srn çocukken inanirmiydin pinokyo hikayesine:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kitabı güncellemek gerek. Çok basit kaldı 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...