Psikolojik film tavsiyesi verirmisiniz?

Şizofreni , paranoya , kişilik bozukluğu , depresyon , intihar. Konusu herşey olabilir. Sağlam bir film olsun yeterli.

Psikolojik film tavsiyesi verirmisiniz ?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Çoklu kişilik bozukluğu ile ilgili dizi biliyorum sadece kill me heal me

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 10

• Zindan Adası... Psikolojin alt-üst olur...

0|1
    0|0
  • A serbian

0|1
    0|0
  • leonardo dicaprio baş rölün de oynadığı zindan adası filmi muazzam filmin bir yerinden sonra başım dönmeye başladı çok etkileyiciydi izlemediysen şiddetle tavsiye ediyorum.

0|1
    0|0
    • evet sağlam bir filmdi

• hannibal serisini izle inanılmaz zekaya sahip bir yayam psikopatın hayatını ele alıyor işin ilginç tarafı hannibal lecter karakteri gerçekte yaşamış bir yayam psikopattan esinlenerek oluşturulmuş bir karakterdir yabancı dizisi de mevcuttur. emin değilim ama 5 filmi var kuzuların sesizliği falan seriyi çıkış tarihlerine göre izlersen daha güzel olur.

• hannibalda iyiydi :)

• 6. his

0|1
    0|0
  • akıl oyunları

0|1
    0|0
  • Akil oyunlari

0|1
    0|0
  • korku kapani :)

0|1
    0|0
  • komedi tarzı şeyler izleyin, bir insan evladı içini neden karartmak ister anlamış değilim. çok meraklılar böyle vurdulu kırdılı kesmeli biçmeli alkollü uyuşturuculu şeylere. vay arkadaş ya. özetilikte son nokta.

0|0
    1|0
    • Film zevkimide siz belirleyin. Herşey sizin istediğiniz gibi olsun bu hayatta. Bu 7 milyar insan bir toplumun izinden gitsin. Herkes aynı mesleği seçsin. Herkes aynı hayali kursun. Herkes aynı düşüncelere sahip olup aynı eylemleri yapsınlar. Saçma saçma yorumlar yapma. Hayatının değeri ne ki bana burda akıl veriyorsun sen?

• Pardon da, isteyen istediğini izler, bundan sanane? Hayatımda bir kere bile Komedi filmi izlemedim. Neden? Çünkü sevmiyorum, tarzım değil, hoşlanmıyorum. Belki o arkadaşta hoşlanmıyor, sen niye karışıyorsun? Tekrar söylüyorum. SANANE.

• celda 211

0|1
    0|0
  • Oldyboy çok iyiydi

0|1
    0|0
Yükleniyor...