Mehmet Akif'i nasıl bilirsiniz?

istiklal marşı yazması dışında böyle bir ADAM a yapılanlar bana hiç adil gelmiyor kendi, çocukları sefalet içinde ölmüştür siz ne düşünüyorsunuz

1|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyiler zaten hep kaybederler, oda gerçekten çok iyi bir şairdi onurlu davrandı istese hertürlü zengin olurdu şiirlerini kullanarak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• abdulhamit düşmanıydı ama abdulhamit öldükten sonra çok pişman oldu. son zamanlarında ise devletin vefasızlığı

1|0
    0|0
    • şu an yaşasa ne düşünürdü acaba

• bak seni anlıyorum ama sadece yorum yapıyoruz şu iyi şu kötü diye bir şey söylemiyoruz ama ben chp li olacağını düşünmüyorum belki mhp li olur bahçeli milletvekili maaşını almıyormuş bir yandan benziyor sanki?

• abdulhamite düşman ittiha ve terakki ye üye olan biri tahminim chp li olurdu

• Mekanı Cennet olsun,
    Büyük Şaire cok haksızlıklar yapılmış

1|1
    0|0
  • Allah razi olsun, nurlar icinde yatsin :) Tuylerim diken diken oluyor.

1|0
    0|0
  • Bülkede ülkenin menfaatini düşünen hangi adam, şair, yazar, sporcu, siyasettçi ya da herhangi bir vatandaş bedel ödemediki.. Mehmet Akif te bunlardan biri sadece.. malesef vatanseverlerin kaderi bu..

2|0
    0|0
  • İdölümdür. Başka söze gerek yok, yolum düşdükçe mezarını ziyaret ederim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ümmetci oldugu icin milli mücadeleyi destekledigini söylemisti bir hocamız ne kadar dogru bilmiyorum tabii

1|0
    0|0
Yükleniyor...