Dürüst olun lütfen?

Dürüst olun. Kitap okuyor musunuz? En son ne zaman okudunuz ve adı neydi? Ben şu an Paula Hawkins'in "Tren'de ki kız" kitabını okuyorum. İnternet varken çok çekici gelmiyor olabilir kitap okumak ama başlayınca çok keyif veriyor.

Güncellemeler:
Bu soruyu sorarken, açıkçası bu kadar güzel yorumlar geleceğini düşünmemiştim. Biri ks de iyi insanlar var mı diye sormuştu, evet var. Kitap okuyan insanların kötü olması bence mümkün değil. Cevap yazan tüm kitapseverlere teşekkürler...

0|0
24|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben okuyorum kucuk yaşlarımdan beri çünkü babam tam bir kitap kurduydu o yüzden benide küçük yaşta alıştırdı. İlk okuduğum roman "Bitmeyen Kavga'' 😊kitap önerilerinide babamdan alırım mesela ben ona John Fowles-Büyücü ve Brooklyn Çılgınlıkları kitaplarını okuyayım dedim, o ise o kitaplar için erken daha iyi olanları var önce onları oku deyip "Yasımı tutacaksın, yüzyıllık yalnızlık, küller ve elmas, közler ve yakut, 1984" gibi kitaplardan oluşan bir bir liste yapıp mesaj olarak attı, buraya yazdım en azından senin içinde öneri olmuş olur.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :-) Çok şanslısın kitapları seven bir baban olduğu için. Bana'da ailem, okuma alışkanlığı edinmem ve kitap önerileri konusunda çok destek olmuştur.

• Öğrenciysen kitaplığını doldurma fikrini ilerdede yapabilirsin zaten belli bir yastan sonrada o kitapları tekrar okuma isteği duyacaksın. Ama sen yinede bildiğini oku ne diyim 😀

• :-) Öğrenci değilim. Eski'den sevdiğim kitapları tekrar okurdum ama artık zaman kaybı gibi geliyor, yeni kitaplar keşfetmeyi tercih ediyorum. Her gün yaş alıyoruz ve zaman daralıyor.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Okuyorum daha yeni dün bir kitap bitirdim :) şimdi hangi kitaba başlasam diye düşünüyorum. Elimde iki seçenek var.
    Trendeki kız ilk başta sıkıcı gibi gelmişti ama sonra baya sürükleyici oldu güzel bir gerilim kitabıydı :D

0|1
    0|0
  • Okuyorum ama şu sıralar ders kitaplarımı okumaktan vakit bulamıyorum. Şu an psikiyatri ansiklopedisi okyorum =/

0|1
    0|0
  • Teşkilât I mahsusa mit okuyorum. Güzel ve okunması gerek bence.

0|1
    0|0
  • Okuyorum. Bugün Goethe- Genç Werther'in Acıları ve Hüsnü Arkan- Hiçe Doğru kitabını aldım. Kitabın arka kapağında "Nereye gitsem iki bilet; biri sana dönmek için..." yazıyordu. Çok güzeldi yahu. :)

0|1
    0|0
  • En son thomas pıkety kapital okudum çok kalın olduğu için 3 ay sonunda anca bitirdim merak ettiğim şeyleri okurum bazende zorlansamda başka alanlarda bilgilenmek isterim.

0|1
    0|0
  • Birkaç saat önce, Paulo Coelho-On Bir Dakika

0|1
    0|0
  • En son karanlık yalanları okudum 1 hafta falan oluyor

0|1
    0|0
  • Kitap okumaktan nefret ediyorum bu zamana kadar da 4 tane okumusumdur ama Şu an okuduğum ve ilgimi ceken cok guzel bir kitap var adi " olur boyle boktan seyler" 😊

0|1
    0|0
  • Tutunamayanlar'a başladım, dürüstçe söylüyorum kitap okumayı çok severim

0|2
    0|0
    • Ne mutlu sana ve senin gibi düşünenlere.

• Çok saol <3 Alıp okuyacağım kesinlikle.

• @kookie ne demek:D

• Hayır. En son 8 inci sınıfta okumuştum 1 2 sayfa 😂

0|1
    0|0
  • Evet okuyorum şu an erkek severse diye bir kitap okuyorum

0|1
    0|0
  • Kurk mantolu madonna' yi okuyorum bu gunlerde.

0|2
    0|0
  • Yemin edeyim ister misin :) En son okuduğum Tehlikeli Oyunlar Oğuz Atay'dan. Vizeler geldi sonra işte

0|2
    0|0
  • Okuyorum. Şimdi ise kürk mantolu Madonna ya basladim😊 öncesinde melekler ve seyatanlari okudum

0|1
    0|0
  • Yürüyen Ölüler en son

0|1
    0|0
  • Bayılırım.
    Şu an okuyorum, Ahmet Ümit - Bab-ı Esrar

0|1
    0|0
  • Wattpade bir kitap okudum en son bir eylül zamaniydi sanirim ismi :)

0|1
    0|0
  • Tabii okuyorum, en son dün gece okudum, yatmadan önce okurum da

0|1
    0|0
  • şu an emrah serbesin delidumanı okuyorum manyak kitap

0|1
    0|0
  • Trendeki kız kitabi nasil almayi dusunuyorum.

0|1
    0|0
    • Henüz bitirmedim. Çok fazla beğendim diyemem ama okunabilir. İlginç geldi bana konusu. Belki sonlara doğru güzelleşir.

• Kitap okumayı çok seviyorum tembel olsam bile

0|1
    0|0
  • Dün bitirdim Kocan Kadar Konuş u Tren deki kızı da aldım okıycam :)

0|1
    0|0
  • Okuyorum güzelce en son ki kitap yazarı unuttum ama adi kafes 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğer okuyabilecegim bir kitap bulursam okurum yoksa okumam suanda bir iki tane var okudugum yazarin kitaplarindan Kahraman Tazeoglu ve Canan Tanın kitaplarindan okuyorum bayagidir okumuyorum ancak yaza okuyacagim benim arkadasimda 1 tane kitap cikardi suanda yenice onu dahi daha okuyamadim

0|1
    0|0
  • Ursula K. Le Guin'in Mülksüzler kitabına başladım. (:

0|2
    0|0
  • En son dün gece bu saatlerde okudum yarîm saat sonra falan yine okumaya baslcam cidden bir baslaynca birakamiyo insan genelde macera tarzi kitaplar okurdum ama bu seferlik degisiklik olsun diye kisisel gelisimle alakali okuyorum dale carnegie yazarin adi bir bak istersen

0|1
    0|0
  • Şu an okuduğum nietzsche ağladığında

1|2
    0|0
  • Ah su Lys de gecse... Koye gidip 3 ayda 100den fazla kitap okuyacagim.

0|1
    0|0
  • En son Adam Faver - Empati romanını okudum harikulade bir kitap idi...
    Tabi şu an derslere çalşyorum okuyamıyorum ama umarım bu yaz en az 40 50 roman okumayı planlıyorum.

0|1
    0|0
  • Kahraman tazeoğlu YARALI
    çok etkilendim gerçekten

0|1
    0|0
  • cin alinin topacını okudum en son

0|2
    0|0
  • Uzun süredir okumuyorum

0|1
    0|0