Hani derler ya şuranın insanı şöyledir. Mersinin erkeği nasıldırM

Mersinli olan mersinlileri yakından tanıyan veya çok gezmiş çok duymuş nerenin insanı nasıldır bilenler, mersin halkı nasıl insanlardır özellikle erkeklerinini belirgin bir özelliği var mıdır

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Mersin'in yerlisiyim. Zaten Mersin'in yerlisini bulmak gerçekten çok zor artık. Çok göç aldı ne yazık ki. Ama Mersin'in yerli halkı gerçekten iyidir. Samimidir, sıcaktır, dürüst ve saygılıdır. Erkekleri rahattır ve ikili ilişkilerde çok samimidir. Beraber oldukları kişiden de aynı rahatlığı ve samimiyeti beklerler. Mersin'li bir erkekle berabersen ve seni aldatmışsa, suç senindir. Çünkü kendi kriterlerinde bir erkek bulamamışsındır ve bu yüzden ona istediğini verememişsindir. Çünkü genelde Mersin' li erkekler, bir ilişkiye başlamadan önce tüm kartlarını açık oynarlar. Ayrıca kıskanç ve baskıcı değillerdir. Saygılı ve şefkatlilerdir.

İlk aklıma gelenleri yazdım :) daha çok öğrenmek istediğin ve sormak istediğin olursa sorabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• istanbuldan daha kozmopolitik bir kenttir diyebilirim... mersinin yerlisi iyidir sonradan gelenler olmasa diyen arkadaşlar biraz ayıp ediyorlar sanırım her insan kendi ile kıyaslanmalıdır...

oysaki şehir merkezi olarak mersinde yerli halk olarak konuşacaklarınız zaten çok önceleri ve ilk yerleşenler arap kökenli insanlardır... yerlisi olarak kendini atfeden arkadaşlarım sanırım yörük asıllı arkdaşlar olmalı. mersin bir köy bile değilken nasıl şehrin yerlisi olduklarını söyleyebilirler.. mersin şehrinin erkeği ya da kızı diye adlandıramazsınız çünkü göçü çok fazla almış ve karşılıklı insanların kültür çakışmasına sahne olmuş hatta kültür çakışması aileler içinde bile sorunlara yol açmış kendine has bir anene örf ya da yaşam tarzı olmayan bir kenttir.. mersini neyiyle tanımlarsınız meşhur olarak dediğinizde tantuni ve cezerye ile tanımlarsınız acaba bunlar yerli bir ürünmüdür mersinde yoksa dışardan gelenlerin bulmuş ve meşhur etmiş oldukları şeylermidir. yemek kültürü dahi dışardan desteklenmi bir kente nasıl olurda senin benim deriz şaşıyorum... il konum olarak coğrafi olarak çok güzel sıcak bir kent lakin istediğinizde çok kısa bir sürede deniz ile dağ arasındaki mesafeyi 20 biilemediniz 25 dakikata kat edebilirsiniz... coğrafi özellikleri ve güzellikleri olarak tartışmasız mükemmel bir şehir... biz insanlarda umarım anlaşa anlaşa dahada güzel yapacağız mersini... sevgilerle

0|0
    0|0
  • mersinde yazlık var 95 ten beri gider geliriz iyisini zor bulursun ama iyiside harbiden iyidir kızlarına gelince hayatımda marka meraklısı bu kadar hatunu bir arada başka yerde görmedim burgera bile gece kıyafeti abiye giyip gelen var burgerin kapısında reina kapısından daha çok lüx araç var :D enteresan bir yer :D

0|1
    0|0
    • erkeğin iyisi zor derken aldatır mı cimri midir yalancı mıdır ökzü müdür bende hep mersin böyle çok parası olan kıllı göbekli altın saatli amcaların şehri gibi canlanıyor öyle mi

• sağolasın

• mersinin öz halkını bulursan iyi ama nerden bulacan cok zor... çünkü Mersin artık güney dogu oldu beya...

0|1
    0|0
  • Hatunları fesat ve kaşarlığa meyilli oluyorlar. Bunu gayet kendimden emin söyleyebilirim. Erkekleri hakkında yorumu sana bırakıyorum

2|0
    2|0
  • Şalgam'a ''şalgam suyu'' demeyin, pis pis bakıyorlar adamın suratına..

2|0
    0|0
  • cukurova halkı iyidirde sonradan gelenler telef etti memleketi kanka

0|1
    0|0
  • mersinde mersinli çok zor bulursun 81 vilayetten insanlar var mersinde genelde doğu kökenli vatandaşlarımız var sen ona babasının nereli olduğunu sor bence ona göre yorum yapılır mersinde her türlü insan var çünkü..

0|0
    0|0
  • erkeği cidden çok kaypak oluo.kızlarıda etiket meraklısı.tabi iyileride var ama geneli böyle

0|0
    1|0
    • napıyolar yahu bu erkekleri bir adamakıllı anlatın bana

• ya mersinli kardeşlerim kızmasın ama asla dışlama değil benim cidden çok mersinli arkadaşım oldu hatta çok yakın bir mersinli arkadaşım vardı bir dönem ortamlarında çok bulundum.ağızları acayip laf yapar müthiş bir çeneleri var çok eğlenceli insanlar ama güven anlamında mersin deyince bir dururum.iyileride var kesinlikle şu anda var arkadaşlarım ama insan çoğunluğunda bunu görünce bir önyargı oluştu bende

• kabadır :)

0|0
    0|1
  • kendi halindeler

0|0
    0|0
  • En son biraktigimda iyidi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben genel olarak kızlarla da kankaları gibi olduklarını gördüm,yani gizlisi saklısı yok.göründüğü gibi.Samimi buluyorum akdeniz erkeklerini.

0|1
    0|0
  • Tek bildiğim Mersin tokatımı yersin diyerek enseye patlatmak :D

0|1
    0|1
  • Mersinli tanıdığım olmadı.

0|0
    0|0
  • mersin erkeğinin en bilindik özelliği çapkın olması,aman ha dikkat! :)

0|1
    0|0
  • Erkeklerini bilemem ama Mersin'li cok tanıdgım var.

Cok içten ve cana yakınlar.

0|0
    0|0
  • benim eski sevgilim mersinliydi aldattı beni :(

0|0
    0|1
  • yazlığımız var. mersinin kızları taş kanka. başka hangi şehre gitsen hepsini biarada göremezsin.

hiç şişman yok şehirde, marka giymeyen giymeyen yok, lükse düşkünler, rahatlar.

0|1
    0|1
    • vay ben nerelere gidem. balık etliyim ve haftanın 3 günü makyaj yapmaya giyinmeye üşenip paspal gidiyorum. Memleketine gidince boynuzlar bu beni :((((

• erkeğe düşen kız sayısıda fazla ama emin ol erkeklerle kızların yakından uzaktan alakası yok gece club une beyaz gömlekten başka bişey giyip gitmezler :D iddalı olan taraf erkekler değil bayanlar zaten her erkeğe en az 3 hatun düştüğünden adamlar geliştirmemiş kendini herkez herkezin çıktığıyla 1 kere çıkıyor dengk gelince :D ya da ortak arkadaş çıkıyor

• uydurma be 24 yıldır her yazım orda geçti. bilmeyen adam konuşmasın. istanbulda yaşıyorum izmirli ailem ve ben öyle modern şehir görmedim

• çok iyidir ama erkeklerinden ziyade kızları güzeldir. samimi candan insanlar iste.

0|1
    0|1
Yükleniyor...