Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti bölüm 1 saçmalığı da ne?

Filmin devamını bir sene beklemek çok saçma değil mi? Pekala iki saate de sığabilirdi film.

Güncellemeler:
Hem kısacık film olmuş hem tek konu..

Üstelik filme girdiğim de 10 dakika falan geç girdim. İzleyen varsa başın da neler oldu söylesin lütfen.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• 2 saate sığdırılısaydı çoğu yer atlanırdı ama :) 1 sene beklemek bencede saçma.

0|0
    0|0
    • sen girdiğinde nerdeydi film?

• Jacob ve arkadaşları konuşuyorlardı deniz kenarın da kavga ettiler sonra.

Erkekler Ne Diyor 6

• bence film çok güzeldi özellikle kitabını okuyup seriyi izlemek ve kitaptaki bölümlerin filmde yer alıp-almadığına dikkat etmek farklı bir keyif veriyor;)

filmin devamını 1 sene beklemek saçma tabiki..ama bu çok rutinleşen bir durum sonuçta kâr amacı güdelerek yapılan bir sinema filmden bahsediyoruz..)

0|0
    0|0
  • Bazı filimler vardır, sonradan , izlemek için harcadığın zamana üzülürsün ya hani...işte bu da öyle bişi bence..

0|0
    0|0
  • berbat flim entrika kurt vampir ne olduğu belle değil çok saçma

0|0
    0|0
  • Sakına filmi anlatma üyelini hacklerim bak :))) part 1 iyi olmus iki film arası cok uzun oluyor böylelikle part 2 biraz daha kısaltıcak arayı :) Gidemedim hala zaten uyus oluorm kaç ay bekle bekle filme gidemiom

0|0
    0|0
  • rezalet ötesi bir filmdi bugün izledim hiçbir aksiyon yok çok basit yapmışlar

0|0
    0|0
  • son film hiç güzel değildi sıkıldım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• izlediğim en iyi fimlerden vampirleri konu alan yapımların bu güne kadar yapılmış en iyisidir bir başyapıttır vampirlere olan bakıç açısını değiştirmiştir bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken 100 film arasına ilk beşten giriş yapar

2|0
    0|0
  • Bana da saçma geliyor.Harry potter yüzünden oluyo hep:)Niymiş kitap kalın olduğu için tek filme sığmazmış.Daha çok para kazanmak için ikiye bölüyoruz demiyolar da bahane buluyolar.

1|0
    0|0
    • off off :)

• tamam canım saol:)

• Rica ederim. :)

• Saçma kesinlikle.Dün izledim bende şöyle anlatayım ; Düğünden 1 gün öncesi Bella şu topuklu ayakkabıları deniyordu Cullen'lar düğün hazırlıklarını yapıyordu sonra Bella evine gitti Edward geldi ardından konuştular Edward öldürdüğü kötü insanları (katil falan) anlattı işte sonra bekarlığa veda şeesi için kardeşleri geldi vampirimizin ertesi gün düğün işte hazırlıklar falan aman of :D

1|0
    0|0
  • 2ye ayrılması iyi olmuş çünkü heyecan orada 1.bölümde bella vampir oldu gözlerini açtı 2. bölümdede vampir bellanın serüvenlerini izliycez tek kelimeyle muhteşem

0|0
    0|0
  • Hmm. Saçmalık değil aslında, oldukça akıllıca ve Harry Potter'da tutmuş bir yöntem. Kitabın ve filmin daha uzun süre ilgi görmesini ve bundan kepeklenecek olan sektörün daha uzun süren ayakta kalmasını sağlayan bir piyasa taktiği. Fazlasıyla tutan bir taktik ve hem yazarın hem de yönetmenin yedi sülalesine yetecek kadar para akıtacak.

0|0
    0|0
  • ben izlemedim ama kitabını okudum kitap yazmak faklı bir şey o kitaptaki efsaneyi filme dökmek başka bir şey tabikide film yapmak daha zor çünkü şafak vaktini okuduğumda bunu nasıl filme çevirecekler demiştim bence yönetmenleri filme dökmekte zorlanmış olabilir ve o sahneleri hangi efektlerle nasıl alanlarda vs bu düşüncelere yanıt bulmakta zorlanmış olabilir :D :D

0|0
    0|0
  • izlemeyi düşünüyodum ama artık düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • Bende izledim güzeldi gerilimliydi ama seneye mi çıkıcakmış bölüm 2 si..Çok saçmaaa!

0|0
    0|0
  • Kısmetse izleyeceğim

Ama bana da saçma geliyor diğer bölümün seneye olması.

0|0
    0|0
  • izlemedim bılmıyorum

0|0
    0|0
  • çok komikti film ya millet zırıl zırıl neresine ağlıyordu anlamadım:) iğrenç olmus tek kelimeyle

0|0
    0|1
Yükleniyor...