Nasıl dil öğrenebilirim?

Arkadaşlar üniversite imkanları iyi olduğu için üniversiteyi Kore de okumak istiyorum. Bir dil öğrenmek için kafayı taktığımda elimden geleni yapıyorum bunun için. Nerden öğreneceğimi bilmiyorum. Eve hoca çağıramam çünkü yazın yaylaya çıkıyoruz ama benim hocanın evine gidip gelme imkanım var. ona da çok güvenmiyorum açıkçası. Kurs gibi gidebileceğim bir yer önerir misiniz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Telefonuna uygulama indir geliştirmeye calis :)

0|0
    0|0
    • harfleriyle okunuşuyla falan farklı bir dil sonuçta sadece uygulama yeter mi ki?

• mersin

• Himm orada kurs bilmiyorum kurs arastirirsin sen yine de uygulamalara bak okullar bitince de kursa gidersin hayirlisiyla

Erkekler Ne Diyor 1

• Online dersler de iş görür. Duolingo'yu deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • daha önce almancaya ordan çalışmıştım ve çok kısa bir ders görseydim iyi konuşabilirdim ama sınavlarım başladı bırakmam gerekti. ordan tekrar çalışmayı düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben sana Flag'i öneririm. Bu Eylül'de bursluluk sınavları var, normalde 27000 lira gibi bir fiyata gönderiyorlar ama bursluluktan bir şeyler alabilirsin imkanın varsa, yurt dışında bir eğitim veriyor bu arada. Kaplan International da onun gibi bir kuruluş, çok çok daha ucuz ona da gidebilirsin. Türkiye'de bir kurs arıyorsan English Time çok iyidir. Daha ucuzunu arıyorsan sana İstanbul üniversitesi dil merkezine başvurabilirsin,72 saati 600 lira gibi bir fiyata denk geliyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...