Kızlar çok korkmalarına rağmen neden korku filimini çok seviyorlar?

Hangi kıza sorsan romantik filimden sonra en sevdiği filim korku filmidir. Bu kadar korkmalarına rağmen neden illa korku filmi?
Kızlar çok korkmalarına rağmen neden korku filimini çok seviyorlar?
#büyükyorumcu

Güncellemeler:
...

1|1
29|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok korkuyorum izlerken ama en iyi en güzel filmler de bana göre koru filmleri cesaret edip izlediğimde mutlu oluyorum :D nedensee o_O

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Ben hiç sevmiyorum 😄

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum, hayatımda sadece 1 kere izledim. Onu da izlemememi beklemeyin, yoksa nasıl korktuğumu bilecektim. Bazi kızlar bunu fantazi haline getirmiş. Aşk filmini seviyorlar çünkü yakınlaşma ortamı var. Korku filmi içinde aynısı geçerli.

0|1
    0|0
  • Özellikle işkence olan korku filmlerine bayılırım, kendimi buluyorum resmen.

0|1
    0|0
  • Ben komedi filmi severim ama korku filminide heyecanla izliyorum korktugum halde. d

0|1
    0|0
  • hiç sevmem korku filmi ama mesela ilk buluşmalarda falan korku filmi izleyin derler çünkü bilinç altında karşındakiyle daha yakın hissedermişsin hem bir erkekle izlemek eğlenceli olabilir bu yüzden bence :D

0|1
    0|0
  • 5 6 yıl önce izlediğim bir film yüzünden bir daha korku filmi izlemedim. Heyecan verici ama tövbe bir daha asla..

0|1
    0|0
  • Korkmuyorum ama seviyorum heyacanlı oluyor. Aksiyon ya da korku :)

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Ben izlemem izlediğim korku filmi bir iki tane yıllarca unutamadım

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum. Korku öğesi barındıran ne film izlerim, ne oyun oynarım ne de kitap okurum.

0|1
    0|0
  • çünkü benim hobim

0|1
    0|0
  • Heyecan veriyor insana

0|1
    0|0
  • izlemem

0|1
    0|0
  • Korku filmi izlemem sevmem.😌

0|1
    0|0
  • Neresi korkunc ya hepsi yalan korknlar var mi gercktn stghhf

0|1
    0|0
  • Korktuğum için izlemiyorum diğer kızları bilemicem

0|1
    0|0
  • Yavuz kankamla izleyince guzel oluyo

0|1
    0|0
  • Ben korkanlar kategorisinde olmadığım için yardımcı olamıcam :D

0|1
    0|0
  • Ben bir dönem çok seviyordum fakat daha çok ruhani diyeyim o tarz fakat çok aşırı korkmaya başlayınca izlememeye başladım. Daha doğrusu Türk yapımı korku filmlerini izlememeye başladım. Ben arkadaş grubu kurbanıyım hep :) Biri hadi izleyelim işte korktunuz mu deyince gaza gelip topluma ayak uyduruyorum. Yani durup dururken izlemem. :) En sevdiğim film türü de romantik olanlar değildir hem :) Pek normal bir kız sayılmam :)

0|0
    0|0
  • Ben nefret ederim , izlememde

0|1
    0|0
  • Meraktır ne olacak

0|1
    0|0
  • Eskidendi korkmak :)

0|1
    0|0
  • Ben korkmuyorum ve seviyorum

0|1
    0|0
  • kızların herhepsi öyle değil bence çünkü ben komedi filmi seviyorum

0|1
    0|0
  • korku filmi vee romantik film asla secenek lerimin arasinda degildir arkadaslarimin zoruyla evim sensin filimine gitmistim kusmamk icin kendimi zor tuttum herkes agladi bende sinirimden guldum :))))
    en sevdigim filmler bilim kurgu filmleridir severek izlerim herzaman :)

0|1
    0|0
  • ben korkmadığım hatta izlerken zevk aldığım için korku filmlerini seviyorum

0|1
    0|0
  • Benim en sevdigim fantastik. Korku izlemem, romantik pek tercihim degil.

0|1
    0|0
  • Ben korkmuyorum hellraiseri tek basina izledim gecen diger korku filmleri hic korkutucu degil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...