Kapat

Bu son dönemlerde konuşulan akil adamları mıdır nedir anlatabilir mi?

Derslerden dolayı son zamanlarda hiç tv izleyemedim haberleri olayları netten de takip edemedim. Akil adamları diyorlar nedir napıcaklar kim bunlar amaçları ne anlamadım anlatabilir misiniz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• akil insan demek halkın elit kesiminden halkı bilinçlendiricek olan insan demek,ne biliyim şarkıcısı siyasetçisi topçusu herhangi bir sınırlaması yok ama şöyle bir sıkıntı var ki akil insanları halk seçer bizde tayyeap seçiyor,getiricekleri çözümde şu apo itiyle konusup pkkya silah bıraktırmak

0|0
    0|2
    • Nasıl anlatacaklar ki konferanslar falan mı düzenlenicek

• Silah bıraktıklarını kim söylemiş? Silahları bırakıp gidiyoruz diyen yok ortalıkta.

• kötü olan o değil kötü olan şey kim sallar akil insanlarını kendi kendilerini dinleyip kendi kendilerini alkışlıcaklar böyle bişey olabilceğine inanıyomusun ?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Olmayan sorunun çözümü için nerde dingil adam varsa toplamışlar ..

Gösteriş ..

1|1
    0|2
    • hihi,40..binböcek.öldü..bu.ülkede.degilmi.

• O 40bine sebep olan kişiler şimdi senin devletine yol göstericek.. ne güzel lan. Sen hem katil ol, hem el üstünde tutsunlar ..

Bu adam, yakında sana yol göstericek.. İşte sana olmayan soruna oluşturulmuş çözüm;

link

• yiyici adamlar devletten maaş alacaklar

0|1
    0|2
  • bartıi sürecini anlatacaklar herkesin bölesi değişik türkiyenin mozaiği

0|1
    0|0
  • çözüm sürecini halka anlatacaklar

0|1
    0|0
    • Kim bunlar kimin yanlıları

• her kesimden insanlar var.biraz beklemek gerektiğini düşünüyorum faydalı olabilecek insanlar var çok alakasız adamlar da var ama...

• alayının amk.net

0|1
    0|3
  • abdullah öcalanı ve pkkyı şirin göstermek için kullanılan palyaçolardır.

0|0
    0|0
  • barış sürecini halka anlatacaklar hayırlısıyla

0|1
    0|0
    • neden,gizli.yamissinki..tepkilerdenmi.korkuyorsun

• evet tepkilerden korkuyorum

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• abdullah öcalani turk halkina sevdirmek ulkenin bolunmesine halkin tepkisini azaltmak icin topluma mal olmus insanlari kullanmak guya o sanatci musvetteleri sehir sehir dolasip halki bilinclendirecekler. akil saygi duyulan lafi gecen insanlara denir baska sorun varsa memnuniyetle cevaplarim

0|1
    0|2
  • bu,soruyu,sorarken..gercekten..fikrin,yokmu,yoksa..isletiyormusun,bizi,kardes..kani,akitiliyor,bunun,sonlandirilmasi..icin..vede,cok..faydali..buluyorum

0|1
    0|0
    • Açıklamayı okumadın galiba? Sadece duydum ne olduklarını tam olarak bilmediğimi söyledim yardımcı oldular sağolsunlar. Sana da teşekkürler yorumun için.

• benim icin tek akil adam mustafa kemal atatürk.

0|0
    0|1
  • hakkaten o da neymiş :S:S:S

0|0
    0|0
  • milletvekilleri kastediliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...