Tutunamayanlar'ı okuyacağım. Bayağı kalın kitap?

Çok okumak istiyorum. Beğendiniz mi?
Sanki okuyunca huzur bulacakmışım gibi hissediyorum ama boşa da okumak istemiyorum. Okumadan önce öneriniz var mı?

0|1
15|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tutunamayanlar dan önce oğuz atayın diğer kitaplarını okumanı iyice anlamanı öneririm zira ilk yazdığı kitap olmasına rağmen anlaşılması en zor kitabıdır
    önce o adamı anlamalısın. sağda solda gezen alıntılardan etkilenip okumaya kalkma boşa vakit harcarsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sen onu anlamazsın boşa yeltenme.

0|0
    0|0
    • hocam kimseyi bu şekilde uzaklaştırma derim. bırak okusun anlamasın. göz doygunluğu olur anlamasa bile ilerde anlar.
      okumak isteyenin hevesini kırma moralini bozma olumlu yönlendir...

• onu anladım zaten üstadım:)))
      olsun yinede biz iyi düşünelim iyiye yoralım:)))
      bırak kötülük başkasına kalsın böyle böyle belki herkez zamanla kötüden uzaklaşır kötülük unutulur

• güzel kitap tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • o kitabın özelliği kalın olması değil:)))
    spoiler vermiyim ama ilginç bir tarz bulcaksın şaşırtıcı...
    biçok tanıdığım bu kitabı yarıda bıraktı ya sıkıldı ya beğenmedi ya uzun buldu vs vs...
    ustanın mizahını anlamak herkesin harcı değil...
    anlayabilenin başucu kitabı olur ama anlamayan yarıya gelmeden bırakır

0|0
    0|0
  • Oku muhakkak okuman gereken iç huzuru onda bulacağın bir kitap

1|0
    0|0
  • Burada daha evvelce de yazdım. İlk 100 sayfa "eeh bu ne lan?" Demezsen, gerçekten anlamaya başlayacaksın. Selim Işık, Turgutçuğum Özben ve diğerleri, yani Tutunamayanlar, yani bizler..

0|0
    0|0
  • İlk 300 500 sayfası falan sıkıcı gelebilir ama ondan sonra neden bu kitabın bu kadar iyi olduğunu anlayacaksın

0|0
    0|0
  • Benimde aylardır kitaplığımda bana bakıyo başlayamıyorum. Arada ince diye okuduğum kitapların sayfası 3e katlar heralde 😂

0|0
    0|0
  • Oğuz Atay'ı biraz araştır öyle oku derim, eğer hakkında fazla bir şey bilmiyorsan. Oğuz Atay'ı anlayamazsın da zaten, yine de bir fikrin olur. Sonrasında okuduğun kitapları daha zevkli, daha anlamlı olur.

0|0
    0|0
  • Vizede sorumlu tutmuştu hocamız bende okumamıştım. Pişmanım. Okuyacak kitap arıyorsan bence dünya klasiklerine gir. Alice harikalar diyarındayı herkes masal sanır mesela...

0|0
    0|0
  • Oku zaten bir kere okumak yetmez onu. anlaman için

0|0
    0|0
  • Kalın ve anlaşılması güç bir kitap. O kitabı anlayabilmen için başta Oğuz Atay'ı anlaman gerek.

0|0
    0|0
  • "Hayatta silgim hep kalemimden önce bitti. Çünkü kendi doğrularımı yazacağım yere, tuttum başkalarının yanlışlarını sildim" okumamak gibi bir yanlışta sen yapma

0|0
    0|0
  • Kitapları sayfalarıyla değerlendirme. Bir bakmışsın kitap sayfaları arasında kaybolmuşsun.

0|0
    0|0
  • ne kadar kalınsa o kadar iyidir denilemez, kitap kalınlığı ile işlevi arasında her ne kadar doğru bir orantı olmasa da bu kitap için uygundur ne kadar kalın o kadar işlevsel

0|0
    0|0
  • Okuma boşuna hiç güzel değil

0|0
    0|0
  • Oku rapunzel.

0|0
    0|0
  • çok okuyan mı çok gezen mi:)))

0|0
    0|0
  • O kitap baya kalın tutamayabilirsin

0|0
    0|0
  • bence hiç güzel kitap değil zaman kaybı olabilir

0|0
    0|0
  • Çok kalınsa boşver. Alınmaz o.

0|0
    0|0
  • sabırla oku :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• eğer kitaplarla aran pek yoksa biraz ağır gelebilir.
    ama çok güzel hatta kesinlikle okunması gereken bir kitap diyebilirim

0|0
    0|0
    • Kitaplarla aram bayağı var :) okumaya başladım 50 lerdeyim ama şuanlık karışığım olayı anlayamadım

• Oku mutlaka. Değer o sayfalar.

0|0
    0|0
  • Çok etkileyicidir. Bir de "Tehlikeli Oyunlar" okunmalıdır bir zaman sonra..

0|0
    0|0
  • Çok güzel kitap.. Oğuz Atay'ın bütün eserleri harika!.. Tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • bende okumadım hala onu

0|0
    0|0
  • Benim kitaplığımda okumayı bekliyor :|

0|0
    0|0
  • Oğuz Atay da ne yazmış ama?

0|0
    0|0
  • Okumalısın. Neden boşa olsun ki? Her kitap bşr şeyler katar mutlaka😉

0|1
    0|0
  • Bende vardı bir ara sonra biri benden çaldı bir kaç sayfa okuyabilmistim.. Bidaha da alamadım. Paran varsa oku bence. Oğuz Atay saykodur.

0|0
    0|0
  • Aylar oluyor bitireli hoşuma gitmişti ama sonlarda insan ağlamaklı oluyor biraz :/

0|0
    0|0
  • Oku, sana bir şey kaybettirmez, aksine kazandırır. Okumak her zaman kazandırır.

0|0
    0|0
  • evet güzel kitap

0|0
    0|0
  • Oğuz atay okudunuz mu şuana dek

0|0
    0|0
  • Çok iyi hatırlıyorum yıllar önce ödevimdi ama kalın olduğu için okumamıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...