Android? ios? hangisi?

androide alışmak kolay mı bir iphone kullanmış ve dahan önce hiç android kullanmamış biri olarak note 2 alsam pişman olurmyum acaba iphone 5 mi alsam diyorm. biliyorm çok klişe bir soru artık bu ama karar vermem lazım iphone istiyodum ama bu aralar note 2 nin büyüklüğü cezbediyor. sizce?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• alma bence. ios a alışanlara android çok ters geliyor ilk başlarda :) tabi alışırsın zamanla seversin ama ilk zaman pişman olabilirsin. çevremde gördüğüm ios kullanıcıları android kullanınca hoşnut kalmıyor gördüğüm kadarıyla :) bu ada ben android kullanıyorum. ( benim için farketmez telefondan internete çok nadir girdiğim için ve çok az uygulama kullandığım için)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence kasma.

gerek yok

ios iyi ama cok para

android ise ucuz ama s4 al

1|0
    0|0
    • android alırsam note 2 düşünüyorm

• note 2 fazla büyük. gerek yok

s4 al. cünkü hareketli görüntüde ardarda 5 kere cekim. ve birsürü özellik.

• Androit. Halk işi. :) Eften püften herşeye para vermek zorundamıyız. Zaten telefona veriyorsun binlira. Akıllı telefonlarda samsung, iphone yi baya gözüne kestirdi. Ve onu geçtiğini de düşünüyorum... Kendim ise HTC kullanıyorum. Benim telefonum düşük model ama çok memnunum. Yenilemek istediğimde yine hiç düşünmeden HTC alacağım.

1|0
    0|0
  • İphone bence iyi değil android alışması kolay. Ben Xperia S kullanıyorum süper. Zevkine karışmam ama asla iphone alma derim

1|0
    0|0
  • ben Android seçtim

1|0
    0|0
  • Android akar :-)

1|0
    0|0
  • i phone 5 al ama bazen değişiklik gerek not 2 bir süre bu değişiklik açısından iyi gelebiyir

1|0
    0|0
  • i os hertürlü androidi ezer adamların yaptıgı işi yapamıyorlar hala. 2 sistemde unix yazılımla geliştirildi ama ios ezdi..

note2 çok buyuk ... birde t6elefonu ne i,çin alıyon alo yapavan o kadar parayı boşa veriyosun

1|0
    0|0
    • iphone hayranyım ama note2 nin büyüklüğü cezbedyo akıllı telefon dediğin büyük olur benm tek korkum ios kullanmış biri olarak (şuan kullanmasamda..) androide alışabilirmym pişman olurmuyum?

• i os daha akıcıdır elbette .. geçen gunlerde ne zaman oldu bilmiyorum yeni android sürümü çıktı adamlar bu sefer tamam hallettik dediler .. kesme önceliğini ios gibi dokunmatiğe felan veriyoruz akıcılık bişeler ama bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• İphone kullanıyorum ama android al derim ,uygun ve rahat

1|0
    0|0
  • iOS bana gore

1|0
    0|1
  • benim iosss çok da memnunummmm

1|0
    0|0
  • android diyorum

1|0
    0|0
  • Androidi adonis diye okudumda geldim baktım ilgimi çeken birşey yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...