#ErkeklerSoruyor'da Göçmen Ya da Trakyalı Var mıdır?

Vardır..

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

1|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Bulgaristan göçmeniyiz ama pek ilgilenmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Baba tarafım Selanik göçmeni. Akrabalar da Edirne'de

0|1
    0|0
  • Ben Varım, öyle uydurmasyon da değil en harbisinden :) zaten ailem orada :(

0|1
    0|0
  • Girit göçmeniyim

0|2
    0|0
  • Vardır mutlaka

0|1
    0|0
  • vardır

0|1
    0|0
  • Biz göçememişik...

0|1
    0|0
  • Has Türk'üm. Yok göçmenlik felan ☺️

0|1
    0|0
    • Kendimi tuttum ama dayanamayıp yazıyorum 😊 Göçmenler yarı Türk diye bir şey yok ama 😊 Yani bizde has Türküz 😊 Sadece Zamanında atalarımız o topraklarda yaşamış o kadar 😊

• Bilmediğim bir konu. İkinizinde uyarısı için teşekkür ederim. Bir dahaki yorum ve konularda daha dikkatli olurum. Konuyu araştırmaya başlayacağım. Uyarınız için teşekkürler :)

• Amacım aslında şuydu. Ben göçmen değilim hani Türk'üm demekti ama yanlış cümle kurduğum için böyle oldu galiba. Tekrar kusura bakmayın.. Sonuçta bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır ve öğrenmenin yaşı yoktur. Orta yolu bulduğumu düşünüyorum. Hayırlı akşamlar

Erkekler Ne Diyor 12

• bulgaristan göçmeniyim baa mairladanim benn :D ama türk ün kralıyız Allah a şükür :) göçmenlere bulgar diyelere gelsin bu lafım: bulgaristanda bulgarlar farklı yani kliseleri flan var türkler farklı osmanlı torunları müslüman ve cami var orda kötüleyip durmayın çok çalşyoz evimiz var dye kıskanmayın bizi

0|1
    0|0
    • Eyvallah. Fakat Camii İle TÜRK Olunmaz. :)

• TÜRKÇE Algılamanda Sorunlar Var. Dediğin Gibi Olsun. Sen Sen Ol! Araştırmadan Yazma ve İddia Etme.

• ben büyüklerimin sözlye buraya yazdm dedelerin toplandığında ve konuştugnda geçen muabbetler atalarımız ve dierleri her neyse iyi geceler kusura bakma gerginlik çkardım onunda nedeni her kim desem sanal veya gerçek göçmen deyin bulgar göçmeni demeleri bu ne demek bu adam bulgar yani hrsityan diye benden souyan insanlar var. böyle cahil millett işte. nese tekrardan iyi geceler.

• nadan atadan İstanbulluyum Yanlız babaannem Kırımlı.

0|1
    0|0
  • İlla ki

0|1
    0|0
  • Karadenizli var olmamı :D

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/8Z5ZNa.jpg
    Su ondeki eli baltalı yeni çeri aynı benim birader dedemde olabilir artık bilmiyorum nerden nereye göçmüşüz :-D

0|1
    0|0
  • Göçmen değilim ama türkülerine bayılırım. 😊
    https://youtu.be/SQ5EGEVwOdg

0|1
    0|0
  • Olmaz mı göbeğinden :)

0|1
    0|0
  • Ben Yoğum :)

0|1
    0|0