Bunun bir sakıncası var mı, sorun yaratır mı

arkadaşlar ben medya sektöründe kurgucu olarak çalışııyorum. boş vakitlerimde özel günler yani tarihi günler için netten klip vs. indirip bu görüntüleri işleyerek yeni videolar oluşturuyorum. Bunları şahsıma özel bir blog açıp paylaşmak istiyorum . bu sıkıntı yaratır mı yani indirilmiş görüntü üzerinde çalışmam... blog olmaz facebookda olur o önemli değil?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Birebir aynı olmadıgı surece sıkıntı olmaz farkındalık ortaya koyarsan bır sorun olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• para kazanmaya başladımmı telif haklarını çatt çat yapıştırıverirler

0|0
    0|0
    • para kazanmıcam bu işten... keyfe keder bişi yani indirdiğim kliplerde youtube yüklenmiş klipler ve netteki fotolar falan

• Benim bir youtube hesabım vardı bir aralar öyle şarkı falan paylaşıyodum bigün bir baktım toplam izlenme sayım 5 milyonu falan geçmiş youtubeden mesaj gelmiş mail gelmiş böyle böyle youtube iş ortaklığı sayesinde kazanın falan diyo hesabın para kazanması aktif olmuş tam sevinirken ardından 1 saat geçti girmiyo hesaba maile baktım paylaştığınız videolardaki telif hakkı nedeniyle korsan paylaşım ile para kazandığınz tespit edildi ve hesabınız kapatıldı falan diye

• kötü olmuş :))

Kızlar Ne Diyor 3

• telif hakkı söz konusu olabilir.

0|0
    0|0
  • blog yapmaz daha iyi ama sorun olmaz

0|0
    0|0
  • benim eski arkadaşımda öyleydi bir sorun olmadı hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...