Okumayı en çok sevdiğiniz ve elinizde olan ansiklopediler hangileridir?

Şu ana kadar en çok okuduğunuz ansiklopedi hangisidir :-D Resimli ansiklopedileri de söyleyebilirsiniz :-)
Benim en çok okuduğum ve araştırma yaptığım ansiklopediler;
Meydan Larousse
Resimli Factopedia
1000 Soru 1000 Cevap
Dünya Savaş Tarihi
Ve ismini hatırlamadığım bitkilerle ilgili ansiklopedi

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• milliyet gazetesinin yıllar önce vermiş olduğu
    bitkiler
    köpekler
    icatlar
    adlı üç ansiklopedisi

ve yine milliyetin hastalıklar adlı üç ciltlik ansiklopedisi var bende. hala ara ara karıştırırım ilginç şeyler mevcut

0|1
    0|0
    • eig için tşkler
      edit: az önce baktım bitkiler köpekler icatlar milliyetin değil sabahınmış.

• bilmem istemem herhalde, TEŞEKKÜRLER yine de.

• BİRŞEY DEĞİL :-D

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuyan kaldı mı be kankı helal olsun

0|1
    0|0
  • Wikipedia

0|0
    0|0
    • Türkçe viki pek güvenilir değil, fakat İngilizce ve Almanca siteleri daha çok güvenilir. Fakat gerçek ansiklopedilerin tadı başka, eline alıp inceliyorsun falan :-)

Erkekler Ne Diyor 3

• temel britanica veee meydan larouse.

0|1
    0|0
  • Küçükken rehber ansk. hastasıydım

0|1
    0|0
    • Onu duymadım hiç :-)

• Meydan larus rehber ans. sinin biraz daha modernize edilmiş ve güncellenmiş şekli. Diğerlerini bilmiyorum. Bakabilirim ama. Özellikle şu bitkiler kısmı ilgimi çekti

• O ansiklopedinin adını hatırlayamadım, bitkileri güzel bir şekilde resimlerle anlatıyordu :-) Eve gittiğimde adına bakıp sana mesaj atabilirim :-) Dünya Savaş Tarihi isimli ansiklopedi de, hangi savaşın nasıl oşduğunu resimlerle harita üzerinde göstererek anlatıyor :-) Bu ansiklopediyle birlikte, savaşları sadece ismen değil, başından sonuna kadar askerlerin hangi strateji ve taktiklerle hangi coğrafi şartlarda savaştığını da öğreniyorsun :-)

• Büyük britannica Osmanlı tarihi

0|1
    0|0
Yükleniyor...