Sizce bir insanın başka ırktan biriyle evlenmesi iyi mi yoksa kötü mü?

Ben Turkum bana gore bir Turk diger bir Turk ile evlenmeli asimile olmamali sadece Turk degil arap kurt iranli vs onlarda kendi irklariyla evlenip soylarini devam ettirmeli kultur gelenek karisimi yasanmamali. Bir afrikaliyla pakistanliyla vs arkadas oluruz dost oluruz ama konu evlenmek olunca bence herkes kendi irkinin insani ile evlenmeli herkes soyunu kulturunu devam ettirmeli asimile olmamali. Bu benim gorusum, sizce nasil olmali? ( irk yok soy yok diyen yaygara cikarmaktan baska bir halta yaramayan komunistler sorunun icine etmezse sevinirim )😂😂😂😃😃😃

1|2
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Türk Türkle evlenmeli :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• İklimler değişiyor...
    Dengeler değişiyor...
    Dünya'nın bir ucundaki insanın nefreti öteki ucunda katliamlara dönüşüyor...
    Uzay, yıldızlar ve gezegenler bir bir keşfediliyor.
    Açlık yükseliyor...
    Fakirlik derinleşiyor...
    Zenginler daha zengin, yoksullar ise daha yoksul oluyor.
    Fakat tüm bunlar bir insanın bambaşka bir ırktan birisiyle evlenmek istemesinden çok daha vahim ve kötü olarak değerlendiriliyor.
    Herkesin kararına saygı duyarım. Ancak, bazen bazı gerçeklerin farkına varıp bu tür gereksiz düşüncelere takılmamanızı öneririm. Genç, taze ve yenisiniz...
    Okuyun! İlk emri uygulayın ve okuyun!
    Tek bir şeyi tek bir yönden değil de farklı taraflardan okuyun ama!
    Umarım, bir nebze de olsa gerçeği görebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Bir anlatım bozukluğu olmuş, hemen düzelteyim:
      "Fakat tüm bunlar bir insanın bambaşka bir ırktan birisiyle evlenmek istemesinden çok daha vahim ve kötü olarak değerlendirilmiyor."

• Türk olmayanların kanı daha mı az kırmızı? Ya da kromozomları farklı mı? Uzaylı ile evlenmedikçe erimeyiz, asimile olmayız, çok tasalanmaya gerek yok. Senle farklı dili konuşsa da, o da hayattan beklentileri aynı olan bir canlı. Anlaşabiliyorsan, seviyorsan, bir engel yok arada.

1|0
    0|0
  • Bence doğru değil çünkü araya aşk giriyor böyle düşünsen bile engel olamıyorsun. Ama düşüncende gidiş yolun doğru. Evlilik olsa bile asimilasyona izin vermemek gerekir.

1|0
    0|0
  • bence kimse evlenmemeli. evlendikçe çoğaldılar çoğaldıkça dünyanın mna koydular..

1|0
    0|0
    • insanlık olarak bu yorumum ırksal değildir..
      cCc..

• Hahaha dogru evet ama fazla olumsuz olmamak lazim sanada iyi gecelerr 😊

• saol güzel Kadın.

• Olabilir de olmayada bilirde herkes yerli muz sevecek diye bişey yok kimisi de ital muz seviyo

1|0
    0|0
  • Sence bu asimle olmamış halimiz mi? Türk ırkının belirgin bir fiziksel özelliği mi var? Çinlilerin gözleri çekik olur, Afrikalılar zenci, Slaw ırkı beyaz ve renkli gözlü... Bizde her telden insan var. En basite indirgeyip aileme bakıyorum. Annem ve kardeşim yeşil gözlü, ben kahve, ablam esmer, kız kardeşim sarışın. Babam ve ben buğday tenli..
    Yani sen bu başlığı bir 200-300 sene önce açacaktın dostum geç kaldın :D

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir düşünce

1|0
    0|0
  • Hayat paylaştıkça güzel. Çeşitlilik var iken tek bir şeye sahip olmak çok saçma.

0|0
    0|0
  • bence kötü

1|0
    0|0
  • Bende böyle düşünüyorum ırklar asimile olmamalı

1|0
    0|0
  • Herkes istediğiyle evlenmeli. Dili, dini, ırkı önemli değil. Anlaşabiliyorsan ve en önemlisi sevgi varsa sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • Aynen dogru sylüyorsun Osmanlı battı bee hep bu yüzdn...

1|0
    0|0
  • Ne kadar farklılık istesende herkes insan familyasından :)

0|0
    0|0
  • Kafa dengini bulmak önemli ama milliyetçi olacak vatanina sahip cıkcak 👍

1|0
    0|0
  • tamam sen kendi köylünle veya akrabanla evlen
    fazla karıştırma ortalığı

0|0
    0|0
  • İyi de Türkiye'de kaç tane Türk var :D Her ben Türk'üm diyen Türk müdür?

0|0
    0|0
    • Size kalsa, dünyada 1 tane bile Türk ırkından gelen kişinin olmadığını söylersiniz, utanmasanız söylersiniz, söyleyenlerde var. Benden sana ödev; aç Atatürk'ün soylarını araştır. Atatatürk belki 20, 30, 40 hatta 50 nesildir tamamıyla Türk. Dünyada Yüzlerce nesildir tamamıyla Türk olan çok insan var, bundan emin ol.

Ona bakılırsa Türk olmadığını iddia eden çok kişinin soylarında Türklük var, hadi bunu da açıkla.

• Kendini bilgili göstermek için çok Arapça, Farsça kelime kullanmışsın. Ben Türk tarihini, Orta Asyadan Kırım'a M. Ö 1400 yıllarında göç eden Kimmer Türkleriyle başlatıyorum.

Atatürk'ün Türklüğüne gelirsek Kamal ismi Arapça'da ya da Türkçe'de "Kale" demektir. Eğer bir arşatırma yaptığında, gerek Pakaistan'da, gerek Orta Asya ve İran'da çok sayıda Kamal ismine sahip kişinin olduğunu göreceksin. Yüzlerce milliyetçi söz söyleyen, kürt isyanlarını anında bastıran Atatürk'mü Türk değil? Bırakın Atatürk'ün Türk olmadığı safsatalarını ve saçmalıklarını.

• @KızılErik2 Ozaman Can'a da Johan diyelim. Neticede aynı anlama geliyor. Türkçe harf devrimi yapmışsın, ama kendi kimliğinde getirdiğin harfleri kullanmıyorsun :D Anca sen inanırsın buna :D

• Anlasilan daha aşık olmamissın

0|0
    0|0
  • Isteyen istediğiyle evlenir , melezlerde lazım bu memlekete

0|0
    0|0
  • Korkuyorum ahirettede ırk diye dolancan ortada 😂😂

0|0
    0|0
  • Profiline koydugun ve sordugun soru yaptingin yorumlarla yaratmak istedigin algı ortada

Şeytana usaklık yapacagına insanlıga hizmet yap

0|0
    0|0
    • 😃😃 ne sacmaliyosun sen ya beni tanimiyosun bile konustugun kisiler hakkinda bilgi sahibi olmadan haklarinda ile geri konusmamani tavsiye ederim. Insanlarin fikirlerini almak icin bir soru sordum onlarda medeni insanlar gibi fikirlerini soyluyorlar kimse kimseye dayatma yapmiyor herkes fikir ozgurlugune sahip biraz medeni ol cok yabanisin...

• Saf Türk olmadığımız için o kadar da kasmaya gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Yoksa kırma olur

0|0
    0|0
  • Umarım hiç evlenemezsin.

0|0
    0|0
  • Ne iyi nede kotu bu kisinin karekterine bagli ama zor olur

0|0
    0|0
  • Türk kızlarında ki kürt erkeği sevgisi had safhada biz türk erkekleri kürt kadını sevmiyoruz

0|0
    0|0
    • Kurt erkegi seven turk kizi yazin bile midemi bulandirdi hahah o ne ya buyurler merak etme ergenlikte normal boyle seyler turk erkegi dururken baska irklarin erkekleri ne alaka zaten yakisiklida degiller bence hhaah

• vallaha ben gördüğümü yazdım ben turancı ülkücüyüm

• Anladim bende turanciyim ama ulkucu degil turkcuyum

• Mesele irkta degildir kalpteki iman ve insanliğin gereksinimlerindedir. Sonucta hepimiz ademogluyuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• soyu devam ettirmek için değil de kültür çatışması yaşamamak adına dediğine katılıyorum. ve ben de bunu benimsiyorum.

1|0
    0|0
  • Anlaşabildiğim ve sevdiğim biriyle evlenirim. Irkı benim için çok mühim değil. Önceliklerim farklı. Ama tabiki kendi ırkımdan olması bir artı olur benim için (^_^)

1|0
    0|0
  • Aşkı ırkaştırmak mümkün değil..

0|1
    0|0
  • Bende senin gibi dusuniyorum😂

1|0
    0|0
  • Sevensevdiğinnle evlensin:)

0|2
    0|0
  • Hangi Türk soyundansın.

0|0
    0|0
  • Sever sevilir anlaşırsam evlenirim.

0|1
    0|0
  • İyi eve

0|0
    0|0
  • bu mümkün degil artik dünya globalize oldu

0|0
    0|0
  • ne farkeder melez olur işte ne güzel :)

0|0
    0|0
  • Gönül severse farktmyo

0|0
    0|0
  • Irk önemli değil, eğer dini aynıysa yani müslümansa sorun yok bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...