Uruguay'a gelmek isteyen var mı?

Ben ve 2 arkadaşım Uruguay'a yerlesme karari aldik biletlerimizi bile aldık. Kismetse bu yaz sonu, Ekim 23'te yola cikiyoruz. Fakat ev arkadasi olarak ve dil okuluna 2'serli gidince indirim olacagindan 1 kisi daha ariyoruz. Var mi cesareti olan, Turkiye de bomba patlamasindan ölmek istemeyip, 10-15 milyar arasi birikimi olan delikanlı? Latin kizlari düşünün. Biz gittik gördük, orda kizlar teklif ediyo valla bak. :)

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hacım uruguay a gidersin de ay sonunda cıkartılırsın o ayri evlenmen lazim orda kalmak icin internette yazan bilgiler yanlıs ha gitmedim gidicem vatandaslik bedava ama senede ulke ekonomisine 1500 dolar sokman lazim onuda soyliyim ayrica iş kurman lazim

0|0
    0|0
    • Oyle bisey yok kardesim. Gittim ben. Multeci kayniyo montevideo. 😂😂 esas sen sanki biraz internet bilgilerinden alinti yapmissin. O ulke ekonomisine para sokmalar filan hep prosedür geregi. Aynisi turkiyedede var. Hangi suriyeli yapiyordur bunu? Sen kafani yorma gittik anlastik biz. Sadece birini ariyoruz biz baska bisey degil gerisi bizde. :)

• iyi hacim gidin bakalim 1 sene sonra yazarsin bana abi oyle degilmiş diye bir tek siz gittinz zaten en iyi sizsiniz

• Gel sen de :)

• Ulan sesli güldüm ya :D ikna etme yoluna bayıldım kardeş

0|0
    0|0
    • Hahahah eyvallah kardesim ama cok zorda kaldik yaa herkeste laf var icraat yok mecbur ben de :D

Yükleniyor...