Peki ya bu resimden ne anlam çıkardınız?

Az önceki soruya çok görüş gelmedi. Buna ne dersiniz?
Peki ya bu resimden ne anlam çıkardınız?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazı yollarda ne kadar ilerlemeniz gerektiğiniz size kalmış diyor Bence :D Yani yarım çıkarsan sonuç belli ancak daha da yukarı çıkarsan daha farklı bir sonuç bekliyor. Yani vazgeçersen belki daha az yorulmuş olursun ancak çok kötü bir sonuç elde edebilrisin, yılmadan devam edersen belki daha çok yorulmuş olabilirsin ancak sonucu seni istediğin huzur ve Rahat kavuşturabilir. Ayrıca Her şeye fesat bakmamanız gerektiği de anlatılıyor olabilir. Sonuçta merdiven masanın üzerine çıkmak için konulmuş adamın bacak arasana gitsin diye değil. Ha kendi tercihi olursa bilmem. Bu da insnaın bakış açısına göre değişir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Meslekte ilerleyebilmek belli bir seviyeye erisebilmek icin patronun yatagina girmenin zorunlulugunu anlatmis bu gorsel. Tabiki boyle bir seyi onaylamiyorum. Bir insani yatakta iyi oldugu icin degil isinde iyi oldugu icin yaninda bulundurmalisin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kadın uzerine ciddi anlamda farklı ifadelere varılabilir. Başarıya ulasmak icin bel altı kullanan insanları elestirmek icin cizilen bir resim oldugunu dusunuyorum. Tıpkı koyden sehire sanatcı , artist olmak icin gelen bir koylu kızının sonu var gibi bu tabloda.

1|1
    0|0
  • kadını ne kadar da küçük düşürücü. karikatüriste cevabım : http://sketchtoy.com/66838149

0|1
    0|0
    • Doğru olan senin paylaşımın tabiki.
      Tepki göstermek için paylaştım bu resmi

• beceriksiz patron çalışanını patron yapıyor

0|1
    0|0
  • Bence bu resimde kadınların cinselliği benimsemeden, zirveye çıkamayacağı belirtilmiş. Tabii ki ben öyle düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Bu kadınları aşağılayan bir resim. Kadınların yükselmesini cinselliğe bağlamış resmen. Rezillik resmen ya.. Yoksa sende mi böyle düşünüyorsun Volup?

0|0
    0|0
  • Kadının belli bir yere gelmesi için cinsellik yolundan geçmesi gerekir diyor

0|1
    0|0
  • kadın, kadınlığını kurarak işte yükseliyor. bunu anlatan bir fotograf

0|1
    0|0
  • Hic hos seyler cikarmadim

0|0
    0|0
  • Patron diyorki gel bakayim bir tadina

0|0
    0|0
  • Sacma, kadinlar bir yere gelmek icin erkekleri memnun etmek zorunda mi?

0|1
    0|0
    • kesinlikle değil, akıllı ve başarılı bir sürü kadınımız var... çalışan ve azimli herkes bir yere gelebilir..

• İşyerinde fazla mastürbasyon yapma yakalanirsin :d

0|0
    0|0
  • kucağa oturmak için merdivenleri çıkmak lazım

0|0
    0|0
  • Kötü anlamlar epey kötü. iğrenç ve mide bulandırıcı.

0|0
    0|0
  • Ofsayt gibi anladımda anlatamıyorum

0|1
    0|0
  • Kadinlar kariyer yapmak icin cogu zaman patronlarin gonlunu hos tutmalari gerekiyor bazen vucutlarini veriyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bayan pop sanatçıları temsili. 😀

0|1
    0|0
  • Abi bence yükseğe çıkacaksın erkeklere ihtiyacın var diyor hanım ablalara yani önce onunla yükseğe çıkacaksın sonrasina bakarız diyor.

0|0
    0|0
  • Anlayan anladi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...