Kapat

Bu resim ne anlatmak istemiş sizce?

Bu resim ne anlatmak istemiş sizce?

Güncellemeler:
Ben de bilmiyorum. O yüzden sordum :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlginç...
    1) Komünizm ile bağdaştırılabilir. Yayı çeken mülayim kıyafetli biri. Muhtemelen şapka da kapitalizmi sembolize ediyor.

2) Anarşist düşünceyi gösterebilir. Burada şapka kurallar olarak algılanabilir.

3) fakirliği gösterebilir. Her hangi gereksiz bir statü parçasına ihtiyaç olmayıp, temiz gömlek olan ihtiyaç ön plandadır.

Bu üçüde aşağı yukarı birbirini kapsıyor bir şekilde

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu resim batılıların sömürmek için gittiği Afrika ülkelerine uyguladıkları politikayı anlatıyor. Önce kıyafetlerini giydirdiler sonrada kalplerine bir ok saplayıp bütün inançlarını ve kültürlerini öldürdüler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İyilik sandığın şeyler Aslında çok farklı amaçlar için hazırlanmış oyunlar olabilir. Bunu anladım. Orda Adam şaka uzatıyo bunu saygı olarak algılarsak senin yüzüne karşı saygı gösteren bişe arkanı döndüğünde ok saplayabilir.

1|1
    0|0
  • Şapkayı efendilik kavramıyla özdeşleştirdim. Bazı hedeflere ulaşmak için nişan almak kadar efendi , bilgili , kültürlü olmakta önemlidir diye yorumladım.

0|1
    0|0
  • bir insana yapabileceğin en ağır darbelerden biri, onu birilerine muhtaç hale düşürmektir. gibi gibi bence :)

0|0
    0|0
    • Nerden bu kanıya vardin ki

• karşı kişiye zarar vermek amacında yapıldığını, görselde kullanılan 'ok atma' imgesinden çıkarırız, kişiye birilerinden yardım alma, onlara muhtaç olma gibi özellikler yüklenmeside tamamiyle şahsi görüşüm. yani bir kesim önünde şapka uzatmak ben de yardım istemek kavramıyla özdeşleşmiş

• Olabilir, teşekkürler

• Para toplamakla ilgili bir cizim olabilir belki hani aklima ilk gelen bu

0|0
    0|0
  • "Burjuvanın cani cehenneme" :D

0|0
    0|0
  • dilencilikle insan avı yapıyo galiba

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adamin uzerine bakilirsa fakir birine benziyor oku gormessek ortada bir sapka acma durumu var dilenme gibi olabilir ve okta isabet olarak girerse araya isteklerini dogru kisiden kimden isteyecegini bilerek istemek gerekir olabilir

0|1
    0|0
  • rahmetli demirel geldi aklıma, bende şu cağrışımı yaptı '' şapka mı kaptırmam '' :D

0|1
    0|0
  • Soygunculuk yerine dilenciligi tercih etmiş adam. Ama işi modernize hale getirmiş.

0|0
    0|0
  • para kapma derdindeki dilenci olabilir

0|1
    0|0
  • yardım istemek üzerine olabilir

0|0
    0|0
  • Element uydurmaya gerek yok. Hicbir sey anlatmıyor :/

0|0
    0|0
    • Mutlaka anlatıyordur. Belki kültürümüzde yoktur. Yabancı bir sanatçının eseri

• Cüneyt arkın geldi aklıma anasını satıyım.

0|0
    0|0
  • Para dileneceği hedef kitleyi gözüne kestirmiş.

0|0
    0|0
  • şapkasız çıkmam abi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...