Metal Cover Vol. 4 yorumlarınızı bekliyorum. Nasıl olmuş?

Güncellemeler:
Güncel...

3|7
17|53

En İyi Kız Görüşü

• Bence bayağı güzel olmuş. Diğer videolarına da bakacağım birazdan. Eline sağlık.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Oo emegine cabana saglik

0|0
    0|0
  • başarılı. devamını beklerız.

0|0
    0|0
  • Harikaa. 👌

0|0
    0|0
  • Dehşet olmuş👏👏Türk olduğunuzdan şüphe duymaya başladım, tebrikler çok beğendim👌😊

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Neden şüphe duydunuz? :))

• Daha iyi şeyler yapmaya gayret edeceğiz. :)) Çok teşekkür ederim alakan için :)))

• Ara sıra episode13 felan dinleyinde başarı görün.

• Vay canınaaa. :D Bayağı sağlam görünüyor. Baterisini de ben çalmak isterdim :) Elinize sağlık.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. :)) Çalabilirsin tabi. Bunun için bir engelin var mı? ;)

• Yok ama bizim gitaristler yapabilir mi bilemiyorum. Ancak tek başıma çalarım :D

• Sen kendini geliştirmene bak. Ne kadar iyi çalarsan o kadar iyi kişilerle çalarsın. :)) emin ol iyi davulcu bulmak çok büyük bir sıkıntı. Yeteneğin varsa mutlaka değerlendir.

• İyi olmuş

0|0
    0|0
  • Mükemmel

0|0
    0|0
  • tarzım değil ama güzeldir heralde

0|0
    0|0
  • Cok iyi ellerine sağlık 😋 disturbed immortalizedi de bekleriiz 😊👍😃

0|0
    0|0
    • Do diyeze çekmemiz lazım teller pek uygun değil o tona ama kısmet diyelim :))

• oldukca basarılı buldum tebrıkler

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş ama biraz mimik felan katın zevk mi alıyonuz zorla mı çaldırıyorlar belli değil 😑

0|0
    0|0
  • Cok abaza, sacma sarki

0|1
    0|0
  • uuuu çalışlar çok cool.. mimik yok yahu resmen.

0|0
    0|0
  • Muhteşem.

0|0
    0|0
  • Başarılı.

0|0
    0|0
  • Iyi olmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Anlamam bu tarzdan pek ama iyi gibi.. Ellerine sağlık.

0|1
    0|0
  • Ruh yok.

0|0
    0|0
  • metalciyiz 😈😈😈

0|0
    0|0
  • güzel ama bas, vokal, davul olmadan bana biraz eksik geliyor, yoksa sizin performans gayet iyi. bir de gözlüklü abi de özgün müzik sanatçısı imajı var :)

0|0
    0|0
    • O kişi ben oluyorum. :D eskidendi asi imaj.. iş hayatına girince haliyle memur gibi olduk :D

• yok yav bakma takılıyorum, güzel çalıyorsunuz, ama vokal, davul filan şart :)

• Bir dahaki performansta vokalde olacak. Muhtemelen haftaya hazırlamaya baslayacağız. Ama biraz sert bir parça olacak. :) davula gelince maalesef piyasada bu tarz çalabilen davulcu bulmak oldukça sıkıntı. Piyasada çok iyi davulcular var çevremizde de var fakat geneli alternatif veya pop üzerine çalışma yapıyorlar. Bu tarz onlara pek gelmiyor. O yuzden programa çaldırıyoruz. Bizde isteriz tabi sağlam bir davulcuyla beraber çalışmayi.

• İyi olmuş bro

0|0
    0|0
  • Bende yaklaşık olarak 6 7-8 yıldır çalıyorum gayet başarılısınız baterinin sesi birazcık daha gelseymiş daha güzel olurdu ama güzel yani helal :)

0|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|0
    0|0
  • dünya metali ve metalcileri yaşatma derneği tarafından koruma altına alındız.. artık güvendesiniz..
    https://www.youtube.com/watch?v=lixRRWXy3XQ
    bunu da cover larsanız sevinirim :D çalışma güzel olmuş gerçekten bu arada

0|0
    0|0
    • Ölsekte gam yemeyiz artık :)) Malmsteen candır.

• Ölmeyin diye koruma altina aldik.. ayrica o gamlari yeyip bitirmeniz lazim.. malmsteen cover i yapcaksiniz boru degil 😀

• soundcloud.com/.../istiklal-marsi-electric-guitar-onurr

bu nasil olmus gercı 3 arkadas + bilgisayar destekli caldık

0|0
    0|0
  • Gayet iyi. Özellikle bizim kuşak Metallica akımının etkisiyle büyümüştür. Bu tarz yenilere yabancı gelebilir ama değerini bilen için hiçbirzaman ölmez.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=7p_W0rvuPyM

orjinali

eline sağlık ksde gitar çalanlar bekliyordum faka iyi oldu söyleyeyim

0|0
    0|0
  • başkan bunu rock kahvesinde vs paylaş , rock medya da paylaş... piyasadan biri seni görürse rezil olursun ki ben gördüm bilee :p bu arada harikasınızzz :)

0|0
    0|0
  • güzel olmus

1|0
    0|0
  • gayet güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Bateri seslerini 2 volüm daha açsaydınız daha iyi olabilirdi ama genel olarak gayet güzel elinize sağlık

0|0
    0|0
  • kayıtları nasıl alıyorsunuz

0|0
    0|0
  • iyi.

0|0
    0|0
  • Güldür güldür rüyalar caddesi geldi aklima

0|0
    0|0
  • Güzel çalmışsınız. Kullanılan ekipman ne?

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • Bak usta yıllardır dinliyorum kulak zevkime güveniyorum, eyvallah güzel çalıyorsunuz ama arka plan ve yüz ifadeleriniz o duyguyu tam geçirtmiyor HERŞEY BÜTÜN HALİNDE KÖTÜ dediklerimi yaparsanız GÜZEL OLCAGINA İNANIYORUM.

0|0
    0|0
  • anlamam öyle müüzikten :D

0|0
    0|0
  • örüntü bozuk ama iyi

0|0
    0|0
  • Begnmedim

0|0
    0|0
  • emeğinize sağlık :)

0|0
    0|0
  • bu şey sadece bana mı gürültü gibi geliyor

0|0
    0|0
  • beğendim

0|0
    0|0
  • eski knight günlerim canlandı gözümde :D ellerine saglık hocam cok güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...