Adam evin içinde mı? Dışında mı?

Hadi sizde biraz kafa yorun ya 😉Adam nerde oturyor?Adam evin içinde mı? Dışında mı?

0|3
41|85

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne içindeyim ne dışindayim zamanin misali

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 84

• Dışında anam, ama sen illa resmin tabanını iç bükey konveks olarak görmek istersen içerde izlenimini verir.

1|0
    0|0
  • içinde

1|0
    0|0
  • Bakış açısına göre değişir hanfendi ;-)
    Sizce?
    Ben ilk baktığımda ev yukarı askıda duruyordu sonra dışında defim sonra içinde. . . Göz nasıl görürse oyle oluyo maalesef. . . :S
    Bunun aslı nedir?

2|0
    0|0
  • Köpek dik dik objektife baktığına göre, sanırım dışarıda..

Ulan arkadaş, biri de demiyor lan bu adam içerdeyse, dışarıdan nasıl görüyoruz?

1|0
    0|0
  • agahta bu adam evın ıcınde cok net bak sende gorurusun agahta

1|0
    0|0
  • evin içinde gibi duruyor adam

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bunlar hep ABD ve İsrail oyunları 😬😂😂 Nasıl baktığına bağlı sana göre içerde olan bana göre dışarıda olabilir fotoğrafların insanları ters açıdan yansıtması gibi

1|0
    0|0
  • Bakış açına göre değişir o :D

Şöyle bir durum var paspas açısına bakarsak içeride... Dışarıdan bakıldığında hiçbir paspasın kapıya açısı bu olmaz.

1|0
    0|0
    • Yukarıda yaptığın görüşü engellediğim için burdan yazdım bizde insanın Selamına göre selam verilir kendini büyümüş sanan zibidi ergenlere verecek cevabımız her daim hazır 😉

• Eminim bir daha her soruya bu şekil balıklama atlamaz :D Seviyorum bu direkt lafı gediğine oturtanları.

• Onlar gibiler terbiye yoksunu evinde anne baba sözü bile dinlemez 0 terbiyeyle büyümüş ne yazık ki 😉

• çatı giriş kapısı görünüyo yanda oturuyo

1|0
    0|0
  • Adam evin içinde. Teknik olarak dışında olması mümkün değil diyebilirim. Ama her gördüğüne inanma lafının güzel bir kanıtı :) Paylaşım için teşekkürler 😊

1|0
    0|0
  • Bu soruyu mülakatta sormuşlardı köpek nereye bakıyor diye düşündüm kesin dışardalar gibi bir matık yürütmüştüm. Sonuç mülakatları geçemedim.

1|0
    0|0
  • dışında çünkü içinde olması için açının tutması gerek evin tabanındaki açıyla adamın oturduğu açı çok ters

1|0
    0|0
  • Masanın gölgesine göre içeri de, çatıya göre dışarda.

1|0
    0|0
  • içinde tabiii

1|0
    0|0
  • Dışında abi yahu

1|0
    0|0
  • sürekli değişen dışarda ve içerde görüntüsü baya keyifli resmen göz benle dalga geçiyo :) yukarı kalkık ev olmayacağına göre içerde gibi kardeşm

1|0
    0|0
  • içerde oturuyo

1|0
    0|0
  • bakış açına bağlı ve bence evin içinde :)

1|0
    0|0
  • kesınlıkle ıcerde

1|0
    0|0
  • Eşeklik yapıp dışarı halı sermemişse içeride :D

1|0
    0|0
  • gözüm bozuldu ya :D hem içinde hem dışında hem altında gibi
    perspektif :)

1|0
    0|0
  • Cati gorundugu icin disarida

1|0
    0|0
  • adam içerde olsa göremezdik dışarıda

1|0
    0|0
  • Güzel bir resim. Bakış açısına göre değişiyor ve anlatılmak istenen de bu. Olaylara nasıl bakarsan öyle görüyorsun.

1|0
    0|0
  • Nerden baktığına bağlı 😃😂 içerde 😉

1|0
    0|0
  • ikiside :D

1|0
    0|0
  • İçinde

1|0
    0|0
  • Durumuma göre değişir (bakış açısı) lakin adam o kadar yalnız ki içeride ya da dışarıda olması onu pek etkilemiyor düşüncelerinde boğulmuş

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 40

Yükleniyor...