Pdf olarak indirdiğim kitap değiştirilmiş olabilir mi?

Böyle bir ihtimal var mı yoksa muhakkak kitapçıdan mı almalıyım?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir dedurduk yere neden değiştirsinler o kısmıda var

0|0
    0|0
    • Tarihi çarpıtabilir

• Hepsi farklı yazıyorsa?

• Kardeşim okullarda okutulan tarihin bile orjinal oldugunu düşünmüyorum ben bir çok eksik noktası var ve tamamlanmayan işine gelen yerleri alıp bize aşılıyorlar en basidi mehter marşı osmanlı döneminde yeni çerinin kapatılması ile yasaklanmış bir marştır devlet büyükleri bu marşı hala ısrarla kullanma çabası içindeler yani sen düşün tarih bilgimizi yabancı kaynaklarada göz at ingilizcen varsa hem katkısı olur ingilizcene hemde farklı bakış açıları gerisi senin doğru kabul etmek istedigin seye baglı

Kızlar Ne Diyor 2

• elbette olabilir. yayınevini dikkatli seçmek şartıyla kitabını al derim

0|0
    0|0
    • Yayınevinin güvenilirliğine nasıl karar vereyim

• bu zamanla olacak bir şey aslında okuyarak yanılarak doğruyu bulursun ama bilen insanlar varken amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. iş bankası kültür yayınlarının hasan ali yücel klasiklerini tüm klasikleri için öneririm.
      can yayınları
      ithaki yayınları
      varlık yayınları
      yky
      imge
      timaş

daha pek çokları var aklıma ilk gelen bunlar
      ve bunlar genelde iyi olanlar ama mesela bazı kitaplar sadece tek bir yayın evinden okunmalıdır. montaigne denemeler sadece cem'den gibi...
      onları da araştırarak bulabilirsin. internette insanlar yorum yapıyor okuyup kararını verirsin

• Oh teşekkür ediyorum

• Yani bir kitapçidan alsan daha iyi😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İncil bile zamanında değiştirilmiş.

0|0
    0|0
    • Öyleyse doğru bilgiye nasıl ulaşırım?

• Herhangibir kitap. Mesela birinci dünya savaşı hakkında kitap okuyacağım diyelim

• Yayınevine dikkat etmelisin. Pdf tavsiye etmem. Çok yayınevi olduğu için hepsine güvenemez insan. Kaliteli yayınevleri göz önünde olduğu için hata payı en aza indirgenmek zorunda. Yine de yanlış şeyler tamamen yok diyemeyiz ama diğerlerine göre daha tutarlı ve doğru bilgileri bulabilirsin.

Yükleniyor...