Kızlar erkek arkadaş adayınızın beden diline, diksiyonuna ,özellikle kültürüne, ne kadar önem verirsiniz?

Öyle kişiler tanıyorum ki toplum içinde nasıl konuşulacağını dahi bilmiyor, insanlarla iletişimi zayıf olan ve nerede nasıl konuşulacağını bilmeyen.Bu tarz kişilerin bu gibi özellikleri sizi ne kadar ilgilendirir? Erkek arkadaş adayı olarak?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• aslında öemli olan nedir biliyormusunuz ne konuşması ne diksiyonu nede vucudu sadece adam olsun kalbi temiz ve sevmeyı bılsın. bazı kişiler çok hassaslardır yada ince düşüncelilerdir ama bunu dışa vuramazlarki bunun içinde onu suçlayamayız sonuçta onlarda allahın güzelliklerinden birisi işte.

örnek verecek olursak karpuz seçerken o kadar dışını incelersiniz itinayla ama kestiğinizde kelek çıkar ve elinizde kalır :) yani karpuz seçer gibi sevgili seçersek sonu hiç belli olmaz ... önce ruh sonra dış güzellikler benim oyum ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• --Karşımdaki insanın kesinlikle diksiyonu güzel olmalı kendisini ifade edebilmeli.

--Beden dilide önemli tabiki.

--Kültür konusu bambaşka bir konu olmazsa olmazlarımdan bir tanesi.Kendisini geliştiren insan her zaman girişken olur ve ne istediğini bilen bir insandır benim gözümde.

--Bu tür insanların sayısı çok az neyazıkki.

0|0
    0|0
  • nerde nasıl konuşmanı gerektiğini bilecek

içine kapanık olmıcak

kültürüne değer vermeli

saygı olmalı

özgüven sahibi olmalı

mütevazi olmalı

0|0
    0|0
  • Kültürümüzün yakın olması çok önemli.Aksi halde ilerde sorun çıkabilir.Diksiyonu çok bozul olmazsa okadar sorun etmem.Beden dili de kişiliğini anlatır.Oyüzden dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Diksiyonu önemli değil..Senin söylediğine katılıyorum ama...Nerede ne söyleyeceğine dikkat etmeli..

Allah gönlüme göre vermiş benim :))

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım tip genelde Özcan Deniz, Tolgahan Sayışman gibi esmer ve karizmatik tipler. Sevgilim böyle bir tip olsun hiç konuşmasa da olur. Ben konuşurum ikimizin yerine:)) İnsanlarla iletişiminide şişmanlatırım ben onun:)

0|0
    0|0
  • diksiyon, kültür, beden dili.. hepsi uyum içinde olunca tadından yenmez =) ya bir defa bu sizi, bir ortamda taşıyabilip taşıyamayacağını gösterir.

0|0
    0|0
  • Ben çok önem veririm. Özellikle kültürsüz birine tahammül edemem.

0|0
    0|0
  • Tanrım bugünkü sorular harika.

Benim en önem verdiğim şeyler bunlar. Müzik zevki, diksiyonu, kültürü... Bir erkek bunlar ile beni kendine aşık edebilir kesinlikle. Yakışıklı olmasın, kültürlü olsun. Yerim.

0|0
    0|0
  • Beden dilinden kastımız şu işe g*tu başı ayrı oynamıyacak adam gibi durucak

diksiyona gelince bu benim için çok önemli düzgün konusmalı ve küfür asla etmemeli.

Kültürlü olmalı buda önemli o olmazsa kafamız uyuşmaz zaten.

0|0
    0|0
    • Küfür etmemeli diyorsun da g*t diye argo bir kelime kullanıyorsun :) Hiç yakıştıramadım :)

• Küfür etmeyenmi sen marstanmı geldin yahu

• Hayır İst.)

Küfür etmeyen derken en azından bir bayanın yanında dikkat edilmesi gerek bunu demek istedim.

• çok önemliii çokkkkkk

0|0
    0|0
  • asıri önem veririm nerde ne yapması gerektiğini nasıl konuşulması gerektiğini bilmeli

0|0
    0|0
  • kız/erkek farketmez, hepsi çok önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...