Kitaplarla aranız nasıl?

Her ne kadar sıradan bir soru olsa da sürekli yenilenen üye sayısı ile düzenli şekilde bu o-soruyu sormaktan haz duyuyorum. Kitap kurdu musunuz yoksa elma kurdu mu? :)

0|1
20|5

En İyi Kız Görüşü

• kitap kurdu
    kitap aşığı
    kitap sevdalısı
    kitap delisi
    <3

0|1
    0|0
    • Ayakli kutuphane :)

• Ulkemizde okuma orani %5 oldugunu dusunursek sanirim gayet iyi bir okuyucusun.

• malesef evet :(

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi, okumayı seviyorum ama çok düzensiz okuyorum çok uzun bir süre hiç okumadığım dönemler olduğu gibi çok kısa sürelerde bir kaç kitap bitirdiğim de oluyor ama her kitap okuyan insanın okuduğundan ders çıkardığını sanmıyorum yani okumak kişiyi daha iyi bir birey haline getirmiyor bence.

0|1
    0|0
    • Haklilik payin var lakin okumak en azindan insan beyninin daha hizli calismasini sagliyor. Dusunme kabiliyeti gelisen insan yasadigi cevreyi daha da guzellestirebiliyor.

• Benim görüşüm şöyle bir metni okuyan 100 kişiden sadece 18 kişi o metni tam olarak anlıyor, o 18 kişiden de sadece %18'lik kısmı okuduğu metinden çıkarım yaparak hayatını değiştiriyor. Aksi olsaydı Afrika kıtasında her 30 saniyede 1 kişi açlık nedeniyle ölmezdi, sosyla medyada kendi egolarını tatmin etmeye çalışmazdı. O yüzden ne demişler "cahillik geçici, eşeklik baki"

• Kitaplarla aram yok daha, digitalden devam ediyorum

0|1
    0|0
  • Kitapları severim. ^^

1|1
    0|0
  • fırsat buldukça okurum

0|1
    0|0
Yükleniyor...