"NÜ" çizim sanatı sizin için ne ifade ediyor?

Bu ülkede neden çoğu sanat sekteye uğruyor?

Kime sorsan filmlerde öpüşürüm koklaşırım diyor ama gel bir 'NÜ' çizimi sanatını yapayım diyorum asla diyorlar, sanat için her şey diyorum; senin kafadan istiyorum diyorlar.

Bilmeyenler için 'NÜ' çizim sanatı ;

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Nü çizim modellerinin her cizim/saat basına ne kadar maaş aldıklarını ögrenseler emin ol herkes nü modeli olmak ister... Ayrica bir insan anatomisini düzgün bir sekilde ögrenmek en az 4 ay gibi bir süre insanlara ve sanatlarına saygılı olmalısınız...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir sanat yoktur bu sapkınlıktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çizim sever ve yaparım ancak sanatın bu dalını pek sevmem

0|0
    0|0
  • Sanatla aşırı ilgileniyorum fakat bunu hoş bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Bu dediğin nü sanatına saygım yok kusura bakma...

0|0
    0|0
  • off güzel olurdu sanata değer vermek lazım

0|0
    0|0
  • Abaza veya sapık erkeklerin kendine ressam süsü vermesine nü çizimi denir

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Nu cizim sanatini yapacagina gel film karakterlerini ciz bem boyle sanatn taa mk ne film ler icin opusulmrsine nede sanat icin soyulmasna karşıyım valla sanattan anlayan adam gibi adam turklerimiz var kimse game of thrones taki ak gezenlerin kralini cizen onurcan cayli yuzuklerin efendisindeki gollumu cizen ziya goncu gibi olamaz tuttrmussunuz nü sanati diye boyle sanatn mk

0|0
    0|0
    • Saygı duymayı öğrenmelisin hiç bir zaman sürü psikolojisine uyma

• Benim aklimda zikrimde birdir bos yapma saygi duymam gerekiyosa duyarm hadi bakalm sen onlar gibi yapabilirmisin nu sanatini bosver sen kiyaslama yapiyosun ya bende yapiyorum kendini gelistirmeyi iyi bilirsin cunku

• Birilerini tatmin etmek için üretilmiş barbarlıktan başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • O resim. sanat değil

0|0
    0|0
  • bence güzel bir şey. insanın anadan doğma en doğal halinin bir sanatçı tarafından resmedilmesi.

0|1
    0|0
  • Süper mslek ypablirim shdjd

0|0
    0|0
  • Hicbise

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • bırakın bu işleri nü mü ayana bedava erotizim yaşicanız nü müş hasssssss iktir ya :D

0|0
    0|0
  • Nü sanatı diye bir şey yok. Sapıklar için legal yol diye bir şey var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...