Sesli Masal Seslendirmem nasıl olmuş ?

Arkadaşlar merhaba ;

Diksiyonumu geliştirip ileride seslendirme yapmak istiyorum.Şu an diksiyonumu geliştirmek için eğitim alıyorum .Sizlerle ilk masal kayıtımı paylaşıyorum . link

://vocaroo.com/i/s0ZDaVlLNPlh

Yorumlarınız benim için önemli aynı zamanda eleştriye açığım ..

Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ses gerçekten sizin mi değil mi bilemiyorum ama değerlendirmeyi sizin varsayarak yapıyorum. Çoşkulu anlatım yapmayı düşünmüssünüz belki ama sade bir hal almış ses güzel ancak anlatım yönünden pek çekiciliği yok. Masal anlatımlarında daha çok tok ses bence güzel duruyor. Bakınız masal böyle anlatılır. link

0|0
    0|0
    • konuşma tonum linkdeki gibidr link

ilk kaydım oldugu için oldukca kötü oldu farkındayım ancak seslendirme için ses tonum sanırım başarısız çnkü kötü yorumlar aldım ks üyelerinden

• Çok değişik gelmedi yine. Ses tonunu geçelim burada biraz hızlı ve düz okumuşsunuz bazı belki heyecandan olabilir ama sonuçta bu kadar hızlı olunca karşında asıl dinleyicilerin bizler değil çocuklar olacaktır ve bu şekilde anlamaları zor olacağını düşünüyorum. Özetlersek ; Sesiniz güzel ama masal için uygun olabilmesi için biraz daha tok bir ses olması gerektiğine inanıyorum ve anlatım şeklinizinde biraz üstünde durmanız gerekiyor.

• tatlı bir sesin var ancak biraz daha geliştirmen lazım.başarılısın

0|0
    0|0
  • güzel calısma

0|0
    0|0
  • ne alaka ya

0|0
    0|0
  • Seni Tanıyorum. :)

0|0
    0|0
  • süper olmuş dinlerken uykum geldi yeminnen:D

0|0
    0|0
  • Sesin daha çok uyku kaçırıyor bir tonda.eğitimle birşeyler olabilir ama tek ricam var.ne olur bak ne olur diyaloglarda vurgu yapma,tüylerim saygı duruşuna geçti yemin ediyorum :D

0|0
    0|0
    • aslında uyumayın dye baskılı söyledm =)

• Hehe o zaman amacına ulaşmış:P şaka bir yana bunu yapmak istiyorsan vazgecme.şuan olmamış ama olma potansiyeli eğitim ile mutlaka var.eleştiri,senin velinimetin.tüm elestirileri dikkate alarak eksikliklerini giderebilirsin.eksiklikler senin eğitimindir.kolay gelsin:D

Kızlar Ne Diyor 6

• diksiyonun güzel tonlamalarında iyi yalnız açık konuşmak gerkirse ses tonun seslendirme işi için çok uygun değil seslendirme sanatçısı olmak içinn en az diksiyon kadar önemli olan bişeyde ses rengidir yani herkeste bulunmayan karakteristik bir ses rengine sahip olman lazım

yaşın hakkında bir fikrim yok belki daha sesin oturmamışta olabilir

0|0
    0|0
    • bi kayt yolluyorm size linkde konuşma tonum şı şekilde link

ancak şuan daha başındayım eleştriye açığm

• kendini geliştirmeye devam et o zaman umarım yapmak istediğin şeyi gerçekleştirebilirsin başarılar

• güneşle rüzgarın söylediklerini sanki coşkulu bir şiir okurmuş gibi söylemişsin biraz.biraz da cümlelerin bütünlüğünü korumaya çalışırsan daha iyi olurmuş

0|0
    0|0
    • masalda çok anlatım bozuklulugu var aynı zaman da tonum cok sert olmus yorumlarn ıcın tskler

• güneşle rüzgarın sözleriyle ara sözlerde aynı ton var.hepsini farklı ve konuşmaya uygun ses tonuyla seslendirmeye çalış.ve çok vurgu yapma

0|0
    0|0
  • Çok canlı bir sesin var masal için pek uygun değil gibi.

0|0
    0|0
    • ses tonum linkdeki gibi link

ancak masalda cok canlı söylemişm heyecneden olablr

• Evet bu biraz daha iyi sanki.

• başarılar

0|0
    0|0
  • i.eder biraz daha az baskılı söyleee mesalaa link guzel söylemişş

0|0
    0|0
Yükleniyor...