Kapat

Favori Anime Dizisi Sizin İçin Hangisi ?

Favori Anime Dizisi Sizin İçin Hangisi ?

Diğer olarak belirtirseniz izlemediklerim hakkında bilgi edinirim

• Code Geass
    A seç
  • Naruto
    B seç
  • Death note
    C seç
  • Bleach
    D seç
  • One Piece
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kayra35 nikcli anime izleyenleri ergen zihniyet gören gerizekalı şahsın burda bulunup rahatsızlık verdiği için herkezten kendi adıma özür dilerim

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• naruto, bleach, one peace üçlüsünden bağa tiksinti geldi. biraz bleach izlemiştim zamanında sadece. sıkılıp bıraktım.

death note severim. code geass death note'a benziyor diyorlar ama izlemedim.

aslında sevdigim tarz shoujo, josei. itazura na kiss, lovely complex, rec gibin. son zamanlara dogru farklı tarzlara kaydım ama. elfen lied gibin.

öneri istersen highschool of dead olabilir. zombilerle ilgili. beelzebub, sayonara zetsubo sensei bunlar da absürd komedi ögeleri içerir. gülersin.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 18

• Fullmetal Alchemist & Fullmetal Alchemist Brotherhood her daim zirvededir benim için.

1|1
    0|0
  • hastasıyız Naruto :D

0|1
    0|0
  • şunların arasında en iyi one piece ama bunlardan çok daha kaliteli ve ünlü olan dragon ball ı neden koymadınız anlam veremedim

0|1
    0|0
  • hunter x hunter 2011.. Yok boylesi

1|1
    0|0
  • Anime izleyen insanlar bana nednse çok sempatik gelir . Sailer moon d.gray man naruto captain tsubasa

0|1
    0|0
  • nickim cevap sana :D Dattebayo !

0|1
    0|1
  • anime sefmiom be hacı ya xper kazanmak için cevap verdim madem sevmiosun niye cevap veriosun deme ondan yane tamamen puan amaçlı;)

0|1
    1|2
    • canın sağolsun emmoğlu xper ın tohumuna paramı saydım yaz istediğin gibi +1 verdim hatta sana dürüstlüğünden dolayı

• sende kıyak yapda hem ankete şık seç hemde 5* yapıştır helalinden

• 5yıldızı verdim zaten ankete bişey sallıom şimdi tamamdır:)

• One Piece ^^ ilk star da türkçe dublaj ile animelerin farkına vardım ^^

0|1
    0|0
  • One Piece favorimm.

0|1
    0|0
  • Gantz akar

0|1
    0|0
  • kuroko no basket ve sword art online bence:)

0|1
    0|0
  • Ergenlik dönemi geçeli çok oluyor, izlemem ben öyle çocukça şeyler

2|0
    1|4
    • Hımm olgunluk dönemi dediğin kişisel zevklere sahip insanlara dengesiz konuşmakmı dingilyus saygı duymayı öğren çapını yarı çapınla çarpanlara böldürtme şimdi 2L büyük adam muhabbeti yapma

• Zevkler ve renkler tartışılmazken 7-70 e izleyici kitlesi olan animeyi izleyenlere sen 2 gram beyninle çocukça diyerek hakaret edip bu bir hakmış gibi konuşma cüretini nasıl gösterebiliyorsun izleyenler çocuk veya ergenmi oluyo ama sen gerizekalı olduğun için affediyorum senin yaşın hep ergen zaten bu tavrı ancak onlar yapar çünkü ne konuştuğunu bilmeden ve düşünmeden yazan dingilyus seni

• Hakaret etmeden konuş, aile terbiye almadığın belli, köprü altı çocuğu musun? Sen anime seyrettiğin sürece mercimek beyinli kalmaya mahkumsun.

• DN ANGEL Japon Çizgi dizisi

0|0
    0|1
  • ichigo çok yakışıklı <3

0|0
    0|0
  • One Piece

0|0
    0|0
  • South park

0|0
    1|2
    • önce animenin ne olduğunu öğren sonra yorum at cartoonlarla gelme bize

• high school of dead ve hgih school dxd ikisini de izle ecchi ama güzel

0|1
    0|0
  • anime izleyen bir sürü arkadaşım var. hepsi öneriyor izle izle diye. biraz baktım bende, pek hoşuma gitmedi açıkçası.

0|0
    0|1
    • Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ilk 5 bölüm sabır sonrasında işler açılır

• normal diziden farkı ne bunların

• Normal dizide efekt le bile yapılamıyacak gerçekçilik ve hayal gücünde bir pencere açması ve tabi v.s v.s

Yükleniyor...