Kısa filmde oynamak ister miydiniz?

Kadın erkek ilişkilerinin piskolojik yönünü ele alan kadının üstündeki sosyal baskıları konu alan bir kısa film çekeceğim kimler oynamak ister?Film yaza istanbul ve çevresinde çekilecektir.

Kadın erkek amatör oyunculara ihtiyacım olacak ortalama 35 40 kişi...evet diyenler beni eklesin lütfen liste oluşturup temasa geçmek için

Güncellemeler:
aslında karar vermedım ama eğer inglizce çekersem avrupa ve amerıkadaki festivallerede katılabılıriz,.derece olursa yol parasını bile veriyorlar müthiş olur

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben kısa fılm yapmak ıstıorum ya benım dusundugum senaryolar sıradısılık uzerıne tabı doga ve gızemlı hayaller dunyasını ınsanı faalıyet olaylarına benzetme ve hayat surecını yansıtmayla ılgılı... tam acıklama yaparsan bıraz fızıksel ozellık nasıl ıstıosunuz yazablırsın bana ozelden..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İsterdim ama İstanbul'da değilim.

0|0
    0|0
  • ne oluyo ne bıtıyo once senaryodan haberdar olalım :D

0|0
    0|0
    • senaryoyu yazıyorum bitmedi.Genel olarak konusunu söyledim.Lütfen ciddi kişiler mesj atsın eklesin makara olmasın...proje ciddi yarışmaya gırecegız

• siz yinede beni ekleyin,tamamlayamazsak burlardan sızlerede dönerim... çekim senaryosu-planı iyi yapılırsa 2-3 günde biter

• Kesınlıkle ısterdım :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç bir filmde oynamak istemem

0|0
    0|0
  • Senaryoyu yaz hocam...beğenirsem oynarım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...