Bestelerim nasıl olmuş ?

Henüz taslak halinde

link

Güncellemeler:
İşte buda bizim şairressamla çalışmamız .

Yüreğine sağlık

Söz:Erdi

Beste :Hilal

0|0
15|43

En İyi Erkek Görüşü

• Çok başarılı bana göre :) Sanatla, bilimle uğraşan insanın her zaman destekçisiyim. Toplumun sizin gibi insanlara ihtiyacı var. Hedefini asla küçük tutma ve asla meşhur olayım diye bununla uğraşma gitarı sevdiğin için bu işi yap. insanlara beğenilmek için yapma bu işi sevdiğin için yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Çok süper bir yeteneksin.

0|0
    0|0
  • yüreğine sağlık kardeşim...gitar sesi, senin sesini bastırıyor, ufaktan sesin terbiye görse çok güzel, ayrıca bestelerin noter tasdiklidir İnşallah, böyle paylaşım sitelerinde paylaşıyorsun, sadece geçen yıl kırk bin beste çalındı diye biliyorum paylaşım sitelerinden! ayrıca yıldız tilbe nin arajörü Engin bey süper mütevazı ve çok ilgili birisi, sevdiğim bir abimizin yakınen dostu, ona ulaşmanı isterim kardeşim... benimde kendi çapımda bir kaç bestem var, lakin buralarda okumam ,)

0|0
    0|0
  • Güzel hoş... Başarılar ;) Ama bu sesin sahibi kim? Saklamasaydın iyiydi... :( ANONİM olarak kalmasın :)

0|0
    0|0
  • Beste kötü ama ses güzel.

Sesine gidecek şarkılar bestelemek daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • sensiz sevdamı :D bırakın şu plaj şarkılarını artık..

0|0
    0|0
  • kelimelerin vurgulu kısımlarını ritimlerle eş zamanlı olarak ilerletmelisin. bunun için de doğru kelimeleri seçerek yazmak gerekiyor sözleri... başlarda iyi ama ortalardan sonra sıkıntılı bence.

1|0
    0|0
  • :-)

sesine yuregine saglık

ugrastıgımıza degdi

guzel bir eser çıktı

keyifli dinlemeler

tesekkur ederim

0|0
    0|0
  • yazdigım bir sarkı sözunu besteleyip seslendirirmisin

duet hazırlicam

kendi sesimle senin beste ses tonun cok hoş

farklı bir tarz yaratabiliriz ne dersin?

0|0
    0|0
  • öncelikle potansiyelin var güzel olmuş, gitar solo yapman güzel fakat bence bunu kemanla olsun pianoyla olsun biraz daha zenginleştirebilirsen daha etkileyici, daha yüreğe dokunur şekilde yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • DETONE olmuşun :) Profilimde face adresim var sana müzik konusunda beste konusunda yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • la minör akoru lazım

0|0
    0|0
  • sözler çok klişe geldi bana ama beste fena değil

0|0
    0|0
  • link bundan biraz daha iyi

1|0
    0|0
  • Medeni cesaretin yeter dostum bence çok hoş olmuş bikaç ses düzenlemesiyle süper olu bence tebrik ederim...

0|0
    0|0
  • Güzelmiş

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş tebrikler maksadın beğenilmek değil kendini ifade etmek olsun beğeni sonraki iş :) Çalışmalarında başarılar.

0|0
    0|0
  • Soyleyende senmisin?

0|0
    0|0
  • Çok Başarılı Mübarek Gerçekten Çok Hoş Ses Önün Açık ama Biraz Daha Çalışmalısın. Alıp Götürüyorsun Gibi Bir izlenim Bırakıyorsun Tam O Anda düşüyorum :)

0|0
    0|0
  • bir insanın beste yapabilmesi için çok çalışması lazımki seninde çok çalışman çaba sarfetmen gerekecek bence

0|0
    0|0
  • ilk başta bu ne ya dedim ama ortalarında hoşuma gitmeye başladı. sonuç olarak güzel olmuş. profesyonel ortamda daha da iyi hale gelir

0|0
    0|0
    • çok amator oldu birde daha sesime uygun notaları bulamadım yorumların için teşekkr ederim =)

• güzel (lan site benle inatlaşma ben sadece güzel demek istiyorsam sadece güzel demek istiyorumdur. İlla makale mi yayınlamak lazım ?)

0|0
    0|0
  • iyi görünüyor. ama aranjman lazım :)

Başarılar...

0|0
    0|0
  • Açmayın dedeler

0|0
    0|0
  • Maşallah diyelim kaşıyım de nazar değmesin :)

0|1
    0|0
  • güzel şarkı ilk okulda daha bir kul konumuş gibi cocukların ilgisini ceker

0|0
    0|0
  • git hemen notere telif hakkını al şarkıların sonra radyoda dinleyince mal gibi kalırsın

0|0
    0|0
  • amatör sınıfında çok iyisin bence.

0|0
    0|0
  • çok hoş ama ses basıkınlığa uğramış güzel kız iyi çalışmalar

0|0
    0|0
  • ben başarılı buldum

0|0
    0|0
  • yapma bana beste esprisi var mı diye bakmaya geldim sadece :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 15

• vayyy harika! Bir café de deneyim yapabilirsinnnn bence :). Her aksam canli müzikk ve sen söylersin :).

0|0
    1|0
  • beste çok dağınık. daldan dala atlamışsın. düzenini oturtamamışsın şarkının. ses rengin sempatik. eğitilirse güzel şeyler yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • kiz cok güzel begendim ben :)

seviyorum bak böyle yetenekli insanlari ya :)

0|0
    0|0
  • sesin cok dinlendirici

0|0
    0|0
  • müzik çok hoş ama dolgun değil sözler de basit geldi :)

0|0
    1|0
  • güseller de bence bir az daha beste üzerine çalışmalısın. :D yeteneklisin çok :))

0|0
    0|0
  • zirvedeyken bırak

1|0
    0|0
  • Hoş :) gençlik dizilerinde çalanlar gibi:)

0|0
    0|0
  • gitar rahatsız ediyo sesin çok güzel ama detone olmuşsun ama önemli olan ses :) huzur veriyo :)

0|0
    0|0
  • sesinin tarzı değil bence bu şarkı ;) belli bir tarzda gidersen olur sesin hoş.

0|0
    0|0
  • çok hoş bir şarkı çok beğendim :)

0|0
    1|0
  • açıkçası pek begenmedim sesini doğru kullanmıorsun nasıl başlıorsan öyle bitiriorsun bazen sert bazen naif olmalı .. çaba sarfetmelisin baya hemde

0|0
    1|0
  • Bişey olmuş da ne olmuş anlayamadım

0|0
    0|0
  • süperr azına sağlık..

0|0
    1|0
  • Şu gitarı bir ben çalamadım herhalde la

0|0
    0|0
Yükleniyor...