Istanbul Avcılar'da ne kadar çok apaçi var.

istanbul avcılarda bugün ne kadar çok özenti,apaçi görünümlü bir gençlik olduğunu farkettim. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Avcılarda yok ki cogunluk. Heryerde var istanbulun göbeginden tut bir ucundan bir ucuna kadar cek.

Avcılarda cok fazla dans yeri yada egitim yeri olmadıgından kafalarına göre dans ediyorlar işte.

Her sene bir populerlik ortaya cıkar 2012 de ne cıkacak acaba.

Bir sene birsene metal birsene punk vardı bir sene emo bir sene apachee

Belki de heryer geyik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Avcılar sevmediğim bir semt .

1|0
    0|0
  • Eğer caddebostan, Acıbadem, koşuyolu gibi yerlerde değilsen her yerden apaçi fışkırıyor olabilir :)

1|0
    0|0
  • istanbul sürünülen bir şehirdir. köyünden kalkıp buraya yaşamaya diye gelen biri köle olmaya gelir büyük ihtimalle ve bunu bilmez.. bunu bilmediğinden de kötü yaşam şartlarına alışır ama çevresinde iyi yaşayanları görmek onu ''ilerde bir gün..'' şeklindeki düşünceleri düşünmeye meyiillendirir. ne var ki bunun da farkında değildir ve nefes almanın yaşamak anlamına geldiğini düşünen herkes bu yaşam tarzını benimser, benimser, benimser; ben de acıyarak bakarım

1|0
    1|0
  • Geç fark ettiğini söylesem yalan olmaz. Onlar hep vardılar. Starbucks'larda, köşe başlarında, agladiklarinda karanlık ortamlarda. Avcılar'ı severim. Onlara rağmen... Başka tarafa bakınca nitekim kayboluyorlar.

1|0
    0|0
  • Avcılarda apaçi gerçekten bol :) Bende küçükçekmecedeyim sen gel bide kanaryaya bak :) O zaman durumun vahimliği anlarsın şükür namazı kılarsın :) Merkez her daim iyidir.

1|0
    0|0
  • İyide istanbulun heryerinde var onlardan. Yapacak birşey yok :)

1|0
    0|0
  • avcıların yerlilerinde yok apaçilik.esenyurttan gelenler bozuyo ilçeyi.Türkiye'nin parlayan yıldızı avcılar :)))))))))))))))

1|0
    0|0
    • Türkiye'nin parlayan yıldızı + ladım . Haklısın

• Ahaha..

Oranın apaçileri genelde Esenyurt gençliği. Yerlisi birraz daha kaliteli. Tikky diye tabir edilenlerden..

1|1
    0|0
  • İstanbul'un heryerinde var.

1|0
    0|0
  • apaçiler + travestiler... avcılardan lanet ettim artık :))))

1|0
    0|0
  • hafta sonları fox clubteler :))

1|0
    0|0
  • onlar heryerde

i see apachi peopels

salgın hastalık gibi , hasta tipler

2|0
    0|0
  • Tek oraya has birsey degilki malesef ülkenin dört bir yanı apacilerle dolu :)

1|0
    0|0
  • varr varr ozentımızz cok memlekette...

1|0
    0|0
  • Avcılar sahilde sürü halinde dolaşırlar.

4 yıl okudum oralarda

1|0
    0|0
  • apaçi derken tam olarak ne kastediyorsun?

0|0
    0|0
    • Giyinmeyi bilmeyenler,saçlarını uzatmışlar çalı süpürgesi gibi dikmişler.Düşük bel kot giymeler ... Ellerinde sigara ...

• Avcılar'a özel bir şey değil bu İstanbul'un heryerinde var.

0|0
    0|0
    • Evet ama o gün avcılardaydım ve orayı örnek verdim :)

• doğulu insanlar çoğunlukta o tarafta.oralarda yaşayamadıklarını istanbulda yaşıyo garipler napsınlar.özenti çocuklar

1|0
    1|1
  • avcılar bizim merkezimiz beğenmeyen çeksin gitsin! alayına isyan avcılar sıtayla.

0|1
    0|0
  • sadece avcılar olsa gene heryerde var apaçi heryere yayılıolar böcek gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Oksijen gibi heryerde mecvut :D Bazıları egzos gazı karışmış gibi olsa da apachilik Türkiyede yaygın bır meslek halıne geldi :D

1|0
    0|0
  • zaten ne kadar gereksizlik varsa istanbuldan çıkıp yayılıyor tüm yurda

1|0
    0|0
  • ıstanbulun floryasında yesılkoyunde bıle var onlar..nezıh semtınden dıger semtlere kadar heryerdeler..

1|0
    0|0
  • Mecdiyeköyde yoklar ALLAHtan..

1|0
    0|0
  • Artık onlar her yerde.

1|0
    0|0
  • İstemediğimiiz kadar mevcuttur:)

1|0
    0|0
  • Avcıları apaçilere rağmen seviyorum :D

0|1
    0|0
    • sevecek başka yer mi kalmadı istanbulda:P

• Çocukluğumun en nadide gezme yeriydi orası. Bıkmadan usanmadan arkadaşlarla her defasında oraya giderdik. Laf söylemeyin taam mı :D apaçi diyosanız onlar heryerde var.

• Avcılar tamam öyle de apaçilerin olmadığı bir yer göstersene :)

0|0
    0|0
  • avcılara gidene kadar görmemiş olman enteresan.

1|1
    0|0
Yükleniyor...