İngilizcesi ileri derecede iyi olan varmı?

İngilizcesi ileri derecede iyi olanlar yardım edebilrmi? Never Coast ne demek? Ben google translate den bakdım asla sahil çıkdı. Çok anlamsız bir şey yane. Bunu bana açıklicak varmı?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam guzel hoş ama konu ne? Şimdi ona bakarak biji diyemeyiz bize konunun genelini aç net cevap verelim

0|0
    0|0
    • bir ütünün üzerinde yazıyor sadece

• Yanlış yazdım ütü degıl ürün

• -_- o zaman sevmezler

En İyi Kız Görüşü

• Asla bırakma
    Eğer bir kez ulaştıysan kendini salmayacaksın hep hedefini tutacaksın ki sonra birden düşüş yaşamayasın
    Anlamında..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben de yeni duydum ve araştırdığım kadarıyla çok az yanıt buldum. Coast'ın anlamı hala emin değilim ama şöyle diyor birisi. Hedefine efor sarf etmeden ulaşmak, mesela bisikletin üzerinde tepeden aşağı inerken pedalı çevirmezsin.

0|0
    0|0
    • Yane hiçbirzaman uğraşma anlamı mı taşıyor

• Tam tersi, coast uğraşmayabileceğini belirtiyor (muş) ama never coast diyerek asla işleri salıvermemen gerektiğinden bahsediyor. Aşağıda şirket yöneticisi örneği var onu çok beğendim.

• hic bir sahil

0|0
    0|0
  • Never coast ;

Mesela sen bir şirkette yönetici oldun. Ve sonra oh tamam ben oldum diyip bayır aşağı bıraktın kendini şirkette. Bunu yapmamalısın. Sürekli bulunduğun konumu korumalısın. Gibi bir anlamda

0|1
    0|0
    • Coast sahil anlamaı tasıyor ama

• İki anamı var yane. O zaman never coast un anlaamını "gözün hep açık olsun, rahat olma kendini salma hiçbirzaman" diye tanımlaya bilirmiyiz

• Ben öyle anladım

• Issız bölgr

0|0
    0|0
  • zaten never asla demek de coast ne demek bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Direk çevirisi anlamsız bir şey. Bunun anlamı (araştırdığım kadarıyla): seni ayakta tutan şey şöhretin değil, bu şöhreti kazanmak için öncesinde yaptığın uğraşlardır. Karışık bir şey :D sanırım bir tişörtün üzerinde yazıyor.

0|0
    0|0
  • Cümle ile birlikte verirseniz yardımcı olabilirim size.

0|0
    0|0
    • Bir ürünün üzerinde yazıyor bu. Cümle içerisinde değil

• Sahilde kullanılmaz gibi bir anlama gelebilir. Ürünün ne olduğunu söylerseniz belki daha net bir ifade kullanabilirz

• bu bir özel isim olduğu için anlamsız çevireler çıkabilir. bu aynı zmanda bir giyim markasının ismi

0|0
    0|0
  • Benimki aşırı geri ingilizce yardımcı olamıcam

0|0
    0|0
  • Günlük dilde atıyorlar kafadan bir sürü şey. Sen ne anlıyorsan anlamı o.

0|0
    0|0
  • Edebi birşey olabilir mi, hiçlik körfezi tarzı

0|0
    0|0
  • never coast amerikan ingilizcesinde ıssız bölge demektirr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Coast bir sürü anlama geliyor.
    Never asla demek.
    Yani cümle içinde bakmak lazım. Öyle daha mantıklı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...