Sevdiğiniz Kİtap kafeler nerede?

Sevdiğiniz kitap kafelerin isim ve yerlerini paylaşarak kitap severşere tavsiyelerinizi burdan konuşalım.
Hayalimde bir oda var.. duvardan tavana yere kadar ağaç olacak.. raflar ağaç.. sıra sıra kitaplar.. o ağaç ve yaprağın kokusu olacakHadi buyrun dökün içinizi

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Ah ah ne güzel olur ya. Aslında dünya seyehatinden sonraki hayalimde bu)
    Bir cafem olacak, alt katında sıcacık bir ortam, güzel bir müzik.
    Üst katında kitap vs.
    Sessiz bir ortam arayanlar için mükemmel bir yer..
    Vanda buna yakın bir yer vardı aslında Star 2000 di ismi yanlış hatırlamıyorsam.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• nt mağazalarında masa koymuşlardı gelenler kitap seçerken okuyabilsişnler diye :)

bu butik kahve dükkanları var oralarda kitap okuyor burda gençler genelde yahut açık havada şişli galata taksim civarlarında var diğer türrlü kitap okuma mekanları belediye otobüsleri:)

0|2
    0|0
    • Haydarpaşadan bin trene. ankaraya gidene kadar kitap biter. keyfide cabası

• yolculukta kitap okumak olmuyor balşım ağrıyor yanımda birisi varsa onunla giriyoruz muhabbete

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu ana kadar anlattığın kadar güzel bir kafe göremedim malesef bu yüzden de herkesin içinde kitap okumayı pek tercih etmeyip daha kendimle baş başa kalabileceğim yerleri tercih ediyorum ama anlattığın gibi bir kafe olsa masal gibi olurdu orada kitap okumak heralde. Ağaç ve tahta dekorları ayrı bir hava katıyor mükemmel olurdu gerçekten. 😍

0|1
    0|0
  • Bir kitap en güzel doğaya en yakın olduğun ortamda okunur. Bazen evin balkonu bile yeterli olabilirr :) ama şehirden uzakta bir evse

0|2
    0|0
  • Nevmekan kitap cafe Üsküdar 👍🏻

0|1
    0|0
  • Tam olarak kitap kafe sayilmaz ama Şişli de "Kelepir"var ;)

0|1
    0|0
  • Gittiğim bir tane var ama öyle ilginç değil yani.

0|1
    0|0
  • Alman Kitabevi Cafe-İstiklal Street

0|1
    0|0
  • ben sessiz sakin ortam olmayınca dikkatimi veremiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maalesef ki çevremde yok öyle bir yer. Olsaydı sürekli takıldığım bir yer olurdu.

0|1
    0|0
  • Öyle kafeler kalmadı be dostum

0|1
    0|0
  • Kitaplardan da kafelerden de nefret ederim. önder
    Herkese açıkÖzelGizli Kullanıcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...