Çinliler Japonlar ve Koreliler arasındaki fiziksel ve kültürel farklılıklar nelerdir?

Çinliler Japonlar Koreliler arasındaki fiziksel ve kültürel farklılıklar nelerdir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Korelilerin konuşmasını çok beğeniyorum. ünlü taşlarını katmıyorum bile.Japonlar gibi kısa olmuyorlar.

Japonlarında anime manga olını seviyorum

Güney ve Kuzey Kore arasında dünya farkı var. Güneye Türkiye vizesiz girebilyorken Kuzeye hiç bir ülke kolay giremez bir kaçı hariç. Orduyu besliyor biraz yobazlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çinlilerin ten rengi sarıya kaçar boyları daha kısadır ve koreliler japonlara göre daha çirkindirler. k japonların gözleri yukarıya doğru çekik olur. korelilerin suratı yuvarlak barbie bebek gibi oluyor ve iri gözlü olanları ve aşırı çekik olanlarıda vardır :D ayrıca taylandlılar malaylar vietnamlılar falanda var esmer oluyorlar. koreliler ve japonlar aşırı derecede batı amerika meraklısı insanlar özeniyorlar ama çinliler bu konuda iyiler önlemlerini alıyorlar. çinliler kore ve japon özelliklede kore kültürünü etkilemişlerdir. ayrıca kıyafet farkları var kıyafetleri benzemez ama asyalılar saygıya çok önem verirler aile bağına. çinliler koreliler japonlar malaylar türkler moğollar...

0|0
    0|0
  • çok fark var cinliler biraz pis japonlar zeki koreliler duygusal

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...