Bilim kurgu tarzi film onerir misiniz?

Sıkılmayacagim bilim kurgu tarzinda icinde ask konusu da olabilir iste biseycikler soyleyin ahdkej

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kızz rüya içinde rüya b, şey istiyorsan sana başlangıç önerirdim ama kesin izlemişsindir :D Daha fantastik bişey istiyorsan deney adlı bir film var 2007
    senesi bir film sanırımm :D Ama uçmak istiyorsann oblivion demeliyimm :D Böcek görmekk istiyorsann yıldız gemisi askerleri serisini izlemelisininn :D Ha ben çocuk olucam diyorsann harry potter amcaya bir uğra derimm :D Uzaylar arası geçiş yapmak istiyorsann stargate filmini öneririmm :D Ben bir çocukca çoşmak ve bir casus olamak istiyorum diyorsan çılgın çocuklar 1-2-3 serisi önerimm :D Alooğ'ya yeni bir düşünce akımı kazandırmakk istiyorsann evimm adlı animasyon favorimdirr :D 13 yaşındaki yalnız evden ayrılmak zorunda olan bir kız napar sorusunun cevabını öğrenmek istiyorsann küçük cadı kiki animasyonu tuşuna basınız.. :D Kız şimdilik bu kadar devamı belki bir gün gelirr :))

0|0
    0|0
    • Ayy sorumu ciddiye alip uzun uzun yazmissin cok tesekkur ederim😇 bu arada tahminletin tutuyor anlasilan baslangici izledim😂

• Rica ederimm :) Evt tutatar benim tahminlerimm :D :D

En İyi Kız Görüşü

• seçilmiş. kusursuz. makine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 2

• Ada diye yabanci film var eski ama iyi oblivion birde dgerlerini izlemissindir diye yazmadim bunlarida izlmis olbilirsin tabi

0|0
    0|0
    • O sekil degilde daha cok baslangic gibi beyinin seni yaniltmasi boyle ruya icinde ruya görüyordu ya da gercege cagri da adamin beynini alip kullaniyorlardi deneylerde bu sekilde bir film istiyorum

• Bitane var ama cok karisik ama adini hatrlamiom iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...