Bu iki kitap nasıldır? okudunuz mu?

kürk mantolu madonna
ve açlık oyuları serisi
bu kitaplar nasıldır? siz okudunuz mu?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Açlık oyunları, efsane olmayı bu kadar hakeden bir seri değildi bence. İlk okuduğum distopyalardan biriydi. Olan olaylar güzel. Entrika ve distopya türü birleşince oldukça iyi oluyor. Fakat kadın kitabında karakter diye bir şey yapmamış. Karakterlerin karakteri yok hatta karaktersiz karakterler yaratmış. Karakterleri işine geldiği gibi kullanmış. Orda söylenmesi gereken bir sözü karakterin kişiliğine uymadığı halde ona söyletmiş, folloş etmiş karakterleri. Ama kitap genel itibariyle güzel. Kürk Mantolu Madonna ise zaten harika. Ama kitabı okuyup "ee olay neydi burda?" diyenlerini de gördüm "Türk dizisinden farkı yok" diyenleri de. Ben o kitabı okurken bir cümle okudukça son bir tane daha son bir tane daha diye kendi kendimi zapt etmeye çalışarak okudum. Her cümlede biraz daha devam etme isteği uyandırıyor. Yazarın dili harika. Gerçekten bazı yazar için dersin ya "ben onun çala kalem yazdığı alışveriş listesini bile okurum" diye. Tam olarak o yani. Böyle okurken konudan ziyade cümlelerinden keyif aldığım nadir kitap vardır. Suç ve Ceza'yı da bu yüzden çok seviyorum. Kürk Mantolu Madonna'yı oku derim. Açlık Oyunları'nı da okuyabilirsin, ama artık tüm distopya kitapları birbirine benziyor. Eğer bu tarzlarda okuduysan, okuyorsan belki o kadar da cazip gelmeyebilir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Kürk Mantolu Madonna çok güzel bir kitap :)
    Açlık oyunları serisini almıştım fakat sıkıcı gelmişti bana :/

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları serisini okudumm kesnlkle çok iyi. Filmi olsa bile kitabı mutlaka okunmalı diye düşünüyrum.

0|0
    0|0
  • az önce yazdım kürk mantolu madonna harika bir kitap sabahattin alinin diğer kitapları gibi

açlık oyunlarını ben filmini izledim kitabı eminim daha güzeldir. tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Aclik oyunlarinin filmin izledim guzeldi
    Kurk mantolu madonna harika

0|0
    0|0
  • madonna çok revaçta bu aralar ama okumadım. açlıık oyunları filmini izlemeyi tercih ederim.. lisede okumuştum fena değil

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna güzeldir tavsiye ederim. Keyifle okur akabinde "yok mu sabahattin ali romanı?" diye dolandırır bağımlılık yapar.

"hayat ancak bir kere oynanan bir kumardır, ben onu kaybettim.''

-

0|0
    0|0
  • Harikalar

0|0
    0|0
  • Seriyi de kürk mantolu madonnayı da okudum. Açlık oyunları serisi güzeldi bence. Kişiyi yormayan maceralı, heyecanlı bir seri:)
    Kürk mantolu madonna unutamadığım kitaplardan. Beni ağlatan bir kitaptı...

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu Madonna bana göre okunur ama çok da abartılıcak bir kitap değil. Sabahattin Ali'nin daha iyi eserleri var bence.
    Açlık oyunlarını okuyalı birkaç sene oldu sürükleyiciydi kesinlikle filmlerden daha iyi.

0|0
    0|0
  • Açlık oyunlarını okumadım güzel olduğu söyleniyor
    Kürk Mantolu Madonna ölmeden önce okunacak kitaplar arasında olmalı çok güzel okuduktan sonra aklından bir süre çıkmayacak harika bir aşk hikayesi

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu Madonna yı okudum güzel kitap okutmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • okumadim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kurk mantolu madonnayi okudum cok guzel. Eger biraz psikolojiye ilgi duyuyorsan cok begenirsin insan davranislariyla alakali cok ilginc cikarimlar var. Aclik oyunlarinin da sadece ilk filmini izledim kitap konusunda bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • kürt mantolu madonndyı 2 gün önce aldım edebi yönü olan itapları bırak 2. kitap gibi şaçmalıkları hani anlatılmak isttn güzel ama 2. kitabın hiç bir edebi yönü yok

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonnayı oku off süperrr

0|0
    0|0
  • cahilliğiniz ve çok bilmişliğiniz midemi bulandırıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...