Yeni coverim videolu dinlermisiniz?

Buyrun coverimi Şimdi yükledim Telefon kaydıdır ekipmanım yok sestede oynama yapmıyorum ilerde stüdyo coverimi yapıcam

• Beğendim
    58%(7)50%(10)Oy Ver38%(3)
  • Beğenmedim
    42%(5)50%(10)Oy Ver62%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende cover yapmayı düşünüyorum da yani video cekmeyi ses kaydı filan yapıyoruma ma amotor ce ne yapmam gerek kaliteli bir video çekebilmek için yaşım 30/2 bu arada piyon ve gitar filan çalıyorum komik bir görüntü çıksın istemiyorum kaliteli olmalı ne kullanmalıyım kamera olarak filan bir fikrin var mı?

0|1
    0|0
    • Kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız bir stüdyoya gidip 100tlye hem görüntülü kayıtla beraber bu işi yapabilirsin. Açıkcası ben sadece LG-L70 telefon ile video kaydı alıyorum sonra sony vegasta coverladıgım şarkının mp3ü ile birleştiriyorum yani tamamen amatör benimkisi.. O taktıgım kulaklıga söylemiyorum şarkıyı görüntümü ve sesimi kaydeden telefona söylüyorum. O kulaklıgı takma sebebim şarkıyı dinleyerek söylemem:D. Bu işlerden anlıyan aranjör ve prodiksiyon abimin bana evde kuralıcak ekipman hakkındaki kesin tavsiyesi ve ucuzu şu ekipmandır bende almayı düşünüyorum. http://www. electromiles. com/behringer-podcastudio-usb-ev-studyosu-icin-ucuz-cozum-paketi Lakin bu sadece vokal kayıtları için bir ekipmandır artık gitarı nasıl kaydeder orasını bilmem yani biliyorsunuz gitar efeklerinin bu ekipmanda iyi çıkma olayını bilemeyiz.

• Ozaman sorun yok takıldıgınız yerde bana sorun sesli kaydedip cevap atarım. Bu iş ilk kişinin kendinde bitiyor iyi diyafram kullanmanız gırtlaga fazla yüklenmemeniz gerek ve dilinizle agzınızla sesin kalınlıgını ve inceliğini belirleyin:D

• Tamam sağol😀

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• basarılı :)

0|1
    0|0
  • Bence gayet güzel. Hem sen beğeniyorsan devam et boşver başkasının ne dediğini 😊

0|1
    0|0
    • Ben zaten devam edeceğim. Başkalarının beğenmesi benim beğenmemden daha önemli. Hem başkalarının hatalarımı söylemesi ve eksiklerimi yazması bana ekstra bir gayret sağlıyor ve daha güzel işler yapmama sebep oluyor. Tabikide sadece seviyeli ve saygılı yorumlar için geçerli dediğim:) Sizede ayrıca teşekkürler ediyorum beğenmenize sevindin. Bu yaz grubumu toplayıp stüdyoda güzel işler yapacağız takipte kalın..:)

• Önünüz açık olur insallah ne diyelim 😊

• Tekrardan teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Gayet güzel

0|0
    0|0
    • Hiç bir imkan olmadan çıplak sesle dimi teşekkürler beğenmenize sevindim. Aslına bakarsanız Clean vokallerim iyi değildi yeni yeni geliştiriyorum ben çok iyi scream ve brutal vocal yapabiliyorum ve diğer extreme vokallerini bu grup alternativ metal rock arası çalıyor bu tarzlarada adepte olmaya çalışıyorum

• Bence güzel yani ilerde imkanın olursa daha iyileri de olur diye düşünüyorum

• Şan dersleri cep yakmasa gitmeyi düşünüyorum :)

• Diğer coverların kadar olmasa da idare eder ;)
    As The Palaces Burn söylemeyi düşünüyor musun?

0|1
    0|0
    • Düşünüyorum. Ama bundan sonraki coverlarım anlaştıgım bir abimin stüdyosunda kaliteli ve mixlenmiş bir şekilde olucak bu açıdan zaman söyliyemem. Nezaman müsait olurm kafam eser girerim stüdyoya yaparım:)

Yükleniyor...