Dispotik, ütopik/ apokaliptik, post-apokaliptik filmler ve kitaplar önerebilir misiniz?

Bu tür filmler ve kitaplar hakkında düşünceleriniz nelerdir? Önerileriniz varsa alalım. 😄

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cok seviyorum. Kıyamet sonrası insanlıgın halini gormek adına guzel. Beklenmedik durumları nasıl yonettiklerine tanık olmak da keyif veriyor.

The book of Eli
    Another World
    The Man From earth
    Snowpiercer

1|0
    0|0
    • Ve bunlardan en sevdiğim de snowpiercer olmuştu. O trendeki sınıfsal tabakalaşma falan aynı dünyadaki gibiydi. Özellikle de çocuğun eliyle çarkları döndürdüğü sahne - kapitalizme inceden mükemmel eleştiri

• Evet toplumsal sınıfları iyi anlatıyordu film.. Ne guzel boyle detaylara dikkat ederek izlemen

En İyi Kız Görüşü

• Johnny Deep'in bir filmi vardı bilincini bilgisayara devrediyordu hani şu robotlar dünyayı ele geçirecek tarzında distopik bir filmdi. İsmini tam hatırlayamadım ama süper bir film. Bu ara böyle bir icat da gündemde izlemeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• elysium

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi, Yıldız Tozu, Thor Efsanesi vs

1|0
    0|0
  • Post apokaliptik film kitap dizi oyun anime manga roman okurum ölümüne

1|0
    0|0
    • Brasil'i izlemişsindir öyleyse?

• Bunun ödev olarak senaryosunu analiz etmiştim hocamız aşığı bu filmin peki sen metro 2033 ü okudun mu asıl post apokaliptik hikaye odur :D oyunuda oynamış olabilirsin belki

• Hayır ilk defa duyuyorum, ama mutlaka okuyacağım

• Tam yerinde sordun bu soruyu. :):

0|0
    0|0
  • prometheus

0|0
    0|0
  • Tanrılar çıldırmış olmalı

0|0
    0|0
  • Bunlar ne ya :D O neymiş ki :D

0|0
    0|0
  • Tövbe Tövbe..

0|0
    0|0
  • soruyu okudum basima agri girdi

0|0
    0|0
  • iyi misin:)

0|0
    0|0
  • Bunlar ne be 😂😂

0|0
    0|0
  • Homosapiens versek?

0|0
    0|0
  • ekşisözlükte konuyla ilgili enrtylere bak.
    bu türde bitirmediğim film kalmadı :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En sevdiğim tür... Filmlerden örnekler çıkmış kitaplardan yaziyim bende.
    1984, Cesur Yeni Dünya, fahrenheit 451, sineklerin tanrısı, otomatik portakal, otomatik piyano, biz, demir öyle , mülksüzler, damızlık kızın öyküsü de olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...