Dyatlov olayı hakkında bilgisi olanlar cevaplasın , ne düşünüyorsunuz? adadada?

kgb uzaylılar çıg düşmesi veya nükller çalışmadan kaynaklandıgına dair birçok görüş mevcut, ve birde mansiler?

• dyatlov geçidi olayı hakkında ne düşünüyosunuz
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • dyatlov geçidi ile ilgili saglam teoriniz hangisi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
aasas
vvvbbvbvbvbv

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok acayip bir olay. Uzun bir belgeselini izledim. Günlüklerine yazdıklarından son zamanlarına kadar yaşadıklarına dair ayrıntılı anlatımı içeriyordu belgesel.
    Hatta filmi de yapılmış abd yapımı ve uzaylılara gönderme yapıyor.
    Çok dehşetli ve ürkütücü bir olay ama ben uzaylı falan değil de ya askeri bir durumun ya da olağan dışı bir sebep olduğunu düşünüyorum.
    Gerçi ölüm şekilleri çok acayip yani o çadırdan yalın ayak farklı yönlere bilmeden kaçmak ve üstelik tecrübeli olmalarına rağmen çok korktuklarını gösteriyor.
    Ama kesin bir kanıt da yok. O yüzden olağan dışı bir şeyler yaşadıkları ve onları daha önce tanık olmadıkları ve bilmedikleri bir şeyle karşı karşıya kaldıklarına götürüyor bizi ölümleri.

0|0
    0|0
    • aman aman amerikan filmiyse hiç bakmama gerek yok )) evet uzun belgeselini izledim ben mansilerden olduguna eminim paganlardır kesin onlar yaptı ama bide yaşça büyük akademili olmayan bir adam varya aralarında oda olabilir yeti olayına ne diyosun var mı öyle bişey?

• Ya o kalabalıklar çok sorgulanmış ve o dağlar ilgili zaten kötü inanışları var ama onlarda kıyamette öyle şeyler yapacaklarını zannetmiyorum. Yeti falan gibi de bir şey olamaz ama vahşi hayvanlar olabilir belki. Ama öyle bile olsa izleri belki bulunabilirdi. Bir de bir cesette sanırım yanlış hatırlamıyorsam radyasyon izi de vardı. Yani ölümlerden ikisi normal donma diğerlerinde ise tuhaf kırıklar iç kanamalar radyasyon gibi şeyler var. R de sanırım ikisi geri dönmek istemişti çadıra o da tuhaf. Yani o korkuyla kaçıp tekrar dönmek istemesi de tuhaf. Ya ben uzaylı kasabalı ihtimalini geçiyorum.
      Ama askeri ve bilmedikleri bir canlı olma ihtimali var diyorum. Ama dedim ya o radyasyon olayı ili bozuyor işte.
      Yanlarındaki adam yapsa o kadar kişiyi öyle korkutamaz ki. Yani gücü yetmezdi asla.
      Yani bir teorim yok ama bana en yatkın önce askeri bir durumun farkına vardılar ama gizli olduğu için öldürülmekten kaçarken o halde can verdiler. Ya da onları cidden çok korkutan bir canlı vardı.

Yükleniyor...