Hayatınızda gördüğünüz en güzel gülümseme kime ait?

Bence her insan güzel güler. Gülmek her insana yakışır. Her gülüş huzur vericidir mutluluk vericidir. Kadın içinde geçerli erkek içinde. Kadınınn makyajı gülümsemesidir lafını bu yüzden çok severim

Peki sizin için ya şu kız şu erkek o kadar güzel gülümsüyor ki efsane. Sevgiliniz olmasına gerek yok. Ünlü de olabilir ya da reelde görmüş olduğunuz herhangi biri olabilir. Unutamadığınız sizin için çok anlamlı bir gülümseme olabilir..

Aslında bu sorunun cevabı herkes için annemdir ama bu işi maneviyata taşımadan cevaplamanızı istiyorum soruyu umursayanlar icin diyorum :)

Benim kişisel düşüncem en güzel insan en güzel gülümsemeye sahip olan değildir. Bazı insanların gülümsemesi çok özel. Bu sitede bir kızın gülümseme fotosunu gördüm. Kendisini etiketlicem umarım yanlış anlamaz. @Lotis..
Hayatınızda gördüğünüz en güzel gülümseme kime ait?

Şu kızın gülümsemesi gerçektende 24 senelik hayatımda gördüğüm en güzel en şaheser resim diyebilirim :) Bir sanat eseri gibi düşünüyorum. Gördüğüm en güzel kız demiyorum gülümseyince verdiği ifade eşsiz bence. Britney Jennifer Lana Adriana vb. çok güzel kadınlar var dünyada. Zaten o kadınlar daha güzeldir ama gülümseme diyince şu kıza kimse yetişemez bence. Hanımefendiye ne yavşama derdim ne de flört isteme derdim yok. Mesajlaşma tanışma amaçlı bişey de değil asla. Öyle bişey de yapmamİ. stemiyorum da zaten gerek yok daha doğrusu istememek değil. Aşk meşkte yok. Sadece bir hayranlıktan bahsediyorum. Umarım kendisi de site yetkilileri de yanlış anlamaz :) Bu bir sanatsal soru olarak bile değerlendirilebilir bence

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle güzel gülüşler gördüm ki hangisini söylesem diğerlerine haksızlık olacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ahh, gülümsemeler..
    Bir insanda dikkatimi çeken ilk şey, beni en çok etkileyen şey gülümsemesi.
    Nerden denk geldim şimdi bu konuya gece gece.
    Hatırlıyorum birinin gülümsemesini, canım ne kadar sıkkın olursa olsun o öyle sıradan nefes alırmış gibi gülerdi ve ben her şeyi unutur istemsiz gülerdim.
    Bazen derdim ki 'tamam hayatımda olmasın ama arada hakkım olmalı canım sıkkın olunca gidip 5 dakika görmeliyim her şeyi unuturum'
    Görmüyorum epeydir..

1|1
    0|0
    • Kim ki o acaba. Huzur veren gülümsemeler... Bir insanda dikkatimi çeken ilk şey, beni en çok etkileyen şey gülümsemesi...

• Bacagi kesilmeden once bir hastamla sohbet ettim butun stresini odada sigara icerek atiyordu sesimizi cikartmadik sinirliydi bagirdi cagirdi sesimizi cikarmadik ameliyattan bir. gun once kizi geldi refekat etmeye ulan o adam kediye donustu yok korkmuyorum yok iyiyim o adamin kizina. gulumsemeleri dunyanin en. guzel gulumseyisidir ustune tanimam

2|1
    0|0
  • bizim sınıfta bir kız var cidden öyle güzel gülümse görmemiştim dişleri düzgün baya belki ondan

0|1
    0|0
    • Olabilir. Benimde en yakın dostlarımdan birinin gülümsemesi çok sempatiktir :)

• eski sevgilime

0|1
    0|0
  • Aynanın karşısında gördüğüm bene😏😏

0|1
    0|0
  • Öyle biri olmadı hiç... Garip geldi bak olmaması.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...