Kendimi nasil gelistirebilirim?

Cevremdeki arkadaslarima bakiyorum Kimi sporla ilgileniyor Kimi resimle Kimi muzikle Ben hicbirini beceremiyorum kendimi nasil gelistirebilirim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyle vahiyle gelmiyor bu ilgi alanlari. Adi uzerinde kendini gelistirmek... o yuzden uzerine gitmelisin. Mesela once bu konuda gelistir kendini. Ben yapamam demek buyuk acizlik. Eminim sempatik buldugun bir dal vardir. Basta sacmalarsin sonra milletin ayakta alkisladigi adam konumuna gelirsin. O kivama gelemesen de onemli olan vardigin nokta değil bazen yurudugun yol. Yurudugun yolun sana neler kattığını gorunce kendin bile sasiracaksin. Bol sans

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar gayet iyi yorumlar yazmış ben de şunu ekleyeyim: resim müzik gibi alanlarda yeteneksiz olduğunu düşünüp üzerime görmemezlik etme. Bu tabii ki yetenek göz ardı edilemez ama bu işlerde yetenek sadece %20lik bir dilimi kapsar. Önemli olan çalışma ve pratiktir 👍

0|1
    0|0
    • Üzerine gitmemezlik*

• Doğru dıyorsun özgüven sorununu Nasıl aşabilirim peki

• Mesela insanlarla göz kontağı kurmaktan çekinme. bir ortamda insanlar bir şeyler tartışırken düşünceni paylaşmaktan çekinme. Eğer yaparsam ne olur ki? Ne kaybederim? Böyle düşünerek motive et kendini. Ve unutma insanlar genelde yaptıkları şeylerden değil yapmadıkları şeylerden pişmanlık duyarlar

Kızlar Ne Diyor 9

• Bol bol film izle, ama türkçe alt yazılı olarak, hem ingilizcen gelişir, hem bildiğin müzikler artar film müzikleri sayesinde, filmden filme değişir bilim kurguysa çok şey katar sana, yani film izle :D

0|0
    0|0
  • Sende sosyal projelere katıl toplum gönüllüleri falan ya da tiyatro dil kursları falan gençlik merkezi bu gibi durumlarda çok iyi

0|0
    0|0
  • yatkın olduğun bir şey vardır eminim

0|0
    0|0
  • Önce hoşlandıgın şeylerin listesini yap ve o şekilde başla. Ne istediğini bilmeden bunu yapamazsın 😊

0|0
    0|0
  • En basitinden bir dil kursuna git.

0|0
    0|0
  • Spor ilgi alanı değil hayatımın bir parçası sonrada yapmaktan zevk aldığın mutlu olduğun şeyleri not al ilgili bir hobi bulabilirsin

0|0
    0|0
  • sporla ilgilen

0|0
    0|0
  • Biraz emek ver direk beceremem deme resim falan yetenekten ziyade ilgi çaba ister spor da öyle

0|0
    0|0
  • Her insanın sevdiği bişey vardır. Yoksa bile herşeyi deneyerek bulabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Spora gidip vücut yapıcaksın dış görünüşün düzgün olucak ondan sonra zatne evde oturamazsın normal olarak kurslara 1 ay katılırsın birisi kafana yatar devam edersin

0|0
    0|0
  • Spor seni başka dallarda da geliştirir neden yapamıyorsun

0|1
    0|0
    • Ozguven sorunum var galiba

• Ya ne tipler var niye rezil olcaksın hem

• Abi cocukluktan kalma bir sey benimki yaa cocukluktan beri ole dusunuom

Yükleniyor...