Üniversite Ödevlerim

300 sayfalık bir kitabı okuyup içindeki yazım yanlışlarını ve gereksiz konularını tespit etmem lazım çok sıkıldım ayrıca hocayı da iyi dileklerimle anıyorum.Sizinde bunun gibi gereksiz ödevleriniz oluyor mu? Hocalara çok kızar mısınız?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ahh bide bana sor uyku yok bana okuduma pişman ettiler

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç gereksiz ve sıkıcı ödevlerle boğuşmadım üniversitede. sanırım okulumla ilgili en sevdiğim taraflardan biri bu.

0|1
    1|0
    • Ne güzel okulmuş o ya:D Bende istiyorum öyle bir okul :D

• herkes puanını heba etme derken seçtim ben okulumu ve bölümümü. sınav zamanı, ödev teslimleri, sabahın köründeki dersler.. ama sağlam şekillendirmiş :)

• Oluyor ya şu an çok gereksiz ödevlerle uğraşıyorum. :/

0|1
    1|0
  • Ne ödevi üniversitede ödev mi olurmuş benimkiler vermezdi vereceği tutardı nadir yapmazdım yapanlardan aşırırdım

0|0
    1|0
  • yok kızmam yazık la onlarda insan bizim için ugraşıolar deeeeeeeeeeeeeeeeerrrmişim :DD lanet olsun yaaaa sadist hocalar var öyle sırf sinir olalım diye

0|0
    1|0
  • Ödev ne ya bizim hocalar ödev vermiyor.. Anlayalım diye çaba gösteriyorlar :D:D

0|0
    1|0
  • Tezini mi duzelttiriyor. Ohooo asistan yapar da ogrenciye de yaptirilmaz.

0|0
    1|0
    • Yaptırıyor işte:D Bende güzel dileklerimle anıyorum hocayı :D

• Ah benim safim. Hocalari guzelce arastir ogren.

• Başa gelen çekiliyormuş buradan bunu öğrendim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• benim final özetlerim bile 100 sayfa çıkardı en fazla :(

0|1
    1|0
  • afedersın ama hangi bölüm okuyson edebiyat falan mı:D bizde de böyle abuk subuk ödevler olyr

0|0
    1|0
  • keşke benim ödevim olmuş olsaydı. şükret lan. hocaların hakkında da kötü konuşma. ben hepsini severdim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...