Çok etkileyici bir film ariyorum?

Cok etkileyici olmali.
O kadar cok cok etkileyici olmali ki çok etkilenmeliyim asd
Donnie darkoyu izleyen var mi bu arada?
tarih korku olmazsa sevinirim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), requiem for a dream, Branded (2012), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales, ex machina

Senın cok ama cok etkıleyen fılmler nelerdı, buldun mu oyle fılmler (!)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Içimdeki yangin filmini oneririm bni etkilemisti bayaa dram filmi. Donni dorkoyu izledim eger etkilenme derken gerilim filmleri kastediyorsan the others-digerleri filmini tavsiye ederim sonunda cok sasiriyor insan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Evdeki düşman öneririm. benim tek etkisinde kaldığım alacakaranlık serisi ama sizi bilemem. Çok film izledim ama hatırlayamıyorum. Evdeki düşman güzel bence izleyin öneririm

0|0
    0|0
  • The beauty inside
    Gerçekten çok farklı ve etkileyici bir film , mutlaka tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • İnception (Başlangıç) mükemmel bir film :) Leo'nun filmi :) Çok ilginç :)
    Zindan Adası Gene Leo'nun filmi :) Ve bir o kadar ilginç başka bir film :)

Bunları izledin mi? Başka önereyim mi?

0|0
    0|0
  • Dram gerilim olur mu?

0|0
    0|0
  • Gözlerindeki sır, sil baştan, panın labirenti, cennet sineması en sevdiklerinden yazdım bak

0|0
    0|0
  • bence oldboy 'u izle ama 2003 yapımını orjinal olan o. süper bir film etkisinden çıkamamıştım uzun süre

0|0
    0|0
  • Altıncı his, inception.

0|0
    0|0
  • ghajini - grinin elli tonu dhoom 3

0|0
    0|0
Yükleniyor...