Çok etkileyici bir film ariyorum?

Cok etkileyici olmali.
O kadar cok cok etkileyici olmali ki çok etkilenmeliyim asd
Donnie darkoyu izleyen var mi bu arada?
tarih korku olmazsa sevinirim

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• 12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), requiem for a dream, Branded (2012), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales, ex machina

Senın cok ama cok etkıleyen fılmler nelerdı, buldun mu oyle fılmler (!)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Içimdeki yangin filmini oneririm bni etkilemisti bayaa dram filmi. Donni dorkoyu izledim eger etkilenme derken gerilim filmleri kastediyorsan the others-digerleri filmini tavsiye ederim sonunda cok sasiriyor insan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Scarface.

6|5
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Breking bas asla pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Sen direkt Fight Club izle müdür.
    Ama sen bilirsin.
    This is your life sonuçta!

https://www.youtube.com/watch?v=rSpqObhK4Rw

0|0
    0|0
  • Suicide Room.

0|0
    0|0
  • Interstellar izlemediysen kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
  • a nightmare on elm street

0|0
    0|0
  • Piyanist
    Er Ryan'ı Kurtarmak
    Srpski
    Bir Rüya için Ağıt
    Otomatik Portakal
    Enter the Void
    Mulholland Drive

0|0
    0|0
  • predestination... kendinin hem annesi olmak hemde babası... hatta çocuğu olmak... kafan karıştıysa detaylar filmde... kaderi anlamanın çok güzel bir işlenişi...

0|0
    0|0
    • Abi filmi izledim de izlememiş olsam saglam söverdim.. Spoiler verirsin ona da tamam da filmin sonunu söylemek nedir yahu?

• filmi izlemeseydin anlamazdın bahsettiğim şeyi... filmin son 30 dk sına kadar filmin detayları belli değil... kabahat bendeki sana film önerdim... terbiyesizlik yapmanın gereği yok... sağlam sövecekmiş... bir hanım efendi gibi davranmalıydın...

• Beyninin yanmasını istiyorsan - Edge of Tomorrow (Gece 4te İzlemiştim) ya da Predestination
    Bilim kurgu - İnception ya da Transcendence

0|0
    0|0
  • training day (2001) , mystic river (2003), prisoners (2013), the reverant (2015), asabiyim ben... bunların hangisini izlersen izle hepside çok etkileyici güzel filmler

0|0
    0|0
  • süt kardeşler

0|0
    0|0
  • Etkileyici bir film

0|0
    0|0
  • Pi nin Yaşamı - 6. His - Mavi Fil - Zindan Adası falan bunalr beni etkilemişti :)

0|0
    0|0
  • big fish

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum big fish bni bugune kadar en cok etkileyen ruhuma en dokunan filmdir♥♥

• christiane f kaybolmuşluğu hissedersin :D

0|0
    0|0
  • hayvansever ve duygusalsan Hachiko yu izle

0|0
    0|0
  • Dhoom 3 u izle gel sora bana plaket ayarla bitane

0|0
    0|0
    • begenmezsem ne yapayim?

• Sonuna kadar izlemen lazim filmin basinda sıkılıp birakirsan izlemedigine pisman olursun okadar soyluyorum altyazili aamirkhanin filmi film bastan sona etkileyici aksiyon zeka intikam duygusallik neararsan var heleki sonunda en duygusuz adam bile hungur hungur aglar begenmeme gibi bir durumun yok vaktin bosa gitmicek emin ol bak eğerki ben begendiysem o film muthisdir ben okadar soyluyorum

• Yenilmez

0|0
    0|0
  • Pasifik savaşları filmini tavsiye ederim çok güzel bir film

0|0
    0|0
  • sana bir film söyliycem izliycekmisin gerçekten etkileniceğini düşündüğüm bir film

0|0
    0|0
  • who ı m
    yıldızlar arasında
    bilim kurgu seversen bu filmleri dene bir :)

0|0
    0|0
  • Dannie darkoyu izledim

0|0
    0|0
  • Kök, newyork çeteleri

0|0
    0|0
  • my name is khan izle 3 saat ama eminim hoşuna gider

0|0
    0|0
  • yazacak çok film var ama old boy'u önden yazayım... lazım oldukça yazarım diğerlerini...

0|0
    0|0
  • fury iyi

0|0
    0|0
  • POWDER

0|0
    0|0
  • The Martian, WhoAmI güzel filmlerdir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Evdeki düşman öneririm. benim tek etkisinde kaldığım alacakaranlık serisi ama sizi bilemem. Çok film izledim ama hatırlayamıyorum. Evdeki düşman güzel bence izleyin öneririm

0|0
    0|0
  • The beauty inside
    Gerçekten çok farklı ve etkileyici bir film , mutlaka tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • İnception (Başlangıç) mükemmel bir film :) Leo'nun filmi :) Çok ilginç :)
    Zindan Adası Gene Leo'nun filmi :) Ve bir o kadar ilginç başka bir film :)

Bunları izledin mi? Başka önereyim mi?

0|0
    0|0
  • Dram gerilim olur mu?

0|0
    0|0
  • bence oldboy 'u izle ama 2003 yapımını orjinal olan o. süper bir film etkisinden çıkamamıştım uzun süre

0|0
    0|0
  • Gözlerindeki sır, sil baştan, panın labirenti, cennet sineması en sevdiklerinden yazdım bak

0|0
    0|0
  • Altıncı his, inception.

0|0
    0|0
  • ghajini - grinin elli tonu dhoom 3

0|0
    0|0
Yükleniyor...