Ruyada neden küfür, gölge ve koku olmaz ! Hiç dikkat ettinizmi?

Bir kitapta okumuştum sonra durup düşündüm ve hakikaten yok çok tuhaf geldi bana peki ya siz de fark ettiniz mi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• her gece 20 bölümlük brezilya dizisi senaryosu çıkaracak kadar rüya gören biri olarak: İLK DEFA DUYDUM ve evet çok ilginç.. düşüyoruz kalkıyoruz korkuyoruz yoruluyoruz yemek yiyoruz ama koku yok.
    gölge de yok. küfürlü rüya da hiç görmedim zaten küfürle ve küfür edenlerle işim olmaz da görmedim yine de.. çok ilginçmiş. teşekkürler paylaştığın için

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyasında gölgemin benden uzaklaştığını görmüştüm. Ve küfrü sevdiğim içinde küfrettiğimde olmuştu hemde babama :)
    Sadece koku olayına hiç rastlamadım. Ama eminim ki o da olmuştur..
    Kaldı ki rüyaların hala neden nasıl görüldüğünü vs. hiç bir bilim dalı kesin bir dille anlatamıyor.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 11

• kusursuz oldugu icin

0|0
    0|0
  • Küfür mü yok 😄 var var net biliyorum

0|0
    0|0
  • Gördüğümüz rüyaların çocuğunu ya da rüyanın bir kısmını unutan varlıklarız. olup olmadıklarınıda hatırlamıyoruz belki :)

0|0
    0|0
  • Bne birkeresindeyemek yedim kokusunu ve tadını da aldım ama hala açtım =) bir defa ama

0|0
    0|0
  • sebebi neymiş

0|0
    0|0
    • Ahırete yorumluyorum bunu sonucta kufur olmaz orda golgede olmaz ama kokuyu bılmıyorum buda sadece benım yorumum

• sanmıyorum cehennem için tabirde dünyadaki en kötü kokulardan kat be kat daha kötü bir koku var diye biliyorum

• Yoo ben rüyamda etmiştim küfür gölge de vardı hangi kitapda okudun sen.

0|0
    0|0
    • Size bir sir vereyimmi

• Bana verince zaten sır olmakdan çıkar ama neymiş söyle bakalım yoksa kitabın adı mı size bir sır vereyim mi :D

• bende hepsi var Allah Allah :D

0|0
    0|0
  • küfür olmadığını kim söyledi hadi kokuyu anladıkta gölge de olabilir bence

0|0
    0|0
  • ruyadayı rusyada olarak okudum 3 kere ve 3. ndede anlamadım :S

0|0
    0|0
  • uyku çok acayip bişey

0|0
    0|0