Benimle kitaplarınızı paylaşır mısınız?

Arkadaşlar, amacım kesinlikle kendimi acındırmak değil ama çalışıyorum ve tüm maaşımı babamın kredisine veriyorum. Kitap okumayı çok seviyorum ancak alacak maddi yeterliliğe sahip değilim. İş yerinde internetten okumak zor oluyor. Benimle kitaplarını paylaşmak isteyen var mı? Siz yorum yapın, ben ulaşacağım. Yardımcı olursanız size minnettar kalırım.

0|2
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Değiş tokuş yapabiliriz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok güzel demişsin de o hem uzun hem sıkıntılı ış. Sen bir kütüphaneye üye ol daha iyi. Ve daha ucuz.

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterim. Fazla kitaplarımı paylasmak mutlu eder. Yeter ki okumak isteyen insanlar olsun

0|0
    0|0
  • Ben seve seve yardımcı olmak ısterım. Tasarım, sanat ve ınsan psikolojı uzerıne bır suru okunmus eser var elımde. Sana ulastırmak ısterım. Dün bır sevdıgım ınsana Gogol'den Ölü Canlar'ı verdım mesela.

0|0
    0|0
  • kitaplarımı paylaşırım ama kütüphane ve googleda bir çok pdf tam kitap var. ihtiyacın ne mesela? interneti yazmışsın zaten kusura bakma. ne aradığını söyle daha çok bilimsel kitaplar var bende.

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Sende kitap varsa takas yaparım

0|0
    0|0
  • Tabi ki neden olmasın :) Paylaşmak güzeldir.

0|0
    0|0
  • Ne tur kitaplar seviyosun , psikolojik mi tarih mi polisiye mi

0|0
    0|0
  • Hic problem değil tabiki paylasirim istediğin zaman

0|0
    0|0
  • Kütüphaneyi denemelisin? Kitap seçmek için en zevkli yerdir 😊

0|0
    0|0
  • ben de çok yok ama paylaşırım geri almak şartıyla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kütüphaneye kayıt olman daha mantıklı. Genellikle her şehirde aynı oluyor zaten. 15 günde 3 kitap okuma hakkın var. Erken bitirip getirince sıfırlanıyor tekrar alabiliyorsun 15 gün dolmadan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...