İstanbul'a günübirlik gezi hakkında öneriniz var mı?

Biz bi kaç arkadaşımla, gece trenle ya da otobüsle istanbula gidip, sabahtan akşama kadar gezip akşam tekrar dönmek üzere bi gezi yapmayı düşünüyoruz ama istanbulu da bilmiyoruz. Bir de günübirlik ne kadar gezilebilir nası sıkıştırılabilir öneriniz var mı? Bilmediğimiz bi yere gitmeyelim mi ya da :D

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbulun bi semtinden diğer semtine sabahtan akşama kadar anca gidersiniz zaten beaa

2|0
    0|0
    • ahaha doğru valla:)

• Lakin istanbulun havası yeter haremde inip üsküdara kadar yürü üsküdarda bi kahvaltı et

Erkekler Ne Diyor 9

• kaybolursunuz. burası büyük şehir sizi yutmasın he.

0|0
    0|0
  • suruden ayrılanı kurt kaparmış:)

sanırım sen otel fılmını ızlemedın:)))))) tren falan.

ama ıllakı gelicem dıyosan bıraz para al yanına 1gunde gıdecgın cok yer var sen trendın ın yetr sonrası trenway metobus heryere gıdersın cok basıt:)

0|0
    0|0
    • otel filmini izlemedim :D

• mjs atmak ıcın ıllakı arkdasmı olmamız gerekıyo bende mesajm neden gitmiyo diyorum :D

napabilirim ben yeniyim ;D

• eheh :D

• Gezi rehberiniz olabilirim belirli bir ücret karşılığında :)

0|0
    0|0
  • Nerdesin bursa da mı, kocaeli demi?

0|0
    0|0
  • İstanbul'a hakaret olur bu... Bir günde İstanbul gezilir mi hiç? Tadı damağında kalır deneme bence:)

1|0
    0|0
    • zaten 1 gün gittim tadı damağımda kaldı. ama uzun süreli kalma imkanım yok :/

• Sabah erken saatde geleceksen aslında bogazda bir kahvaltı yap kesinlikle bak bunu yap :))) İste ozaman İstanbul da oldugunu anlarsın... Oradan Taksim yapmalısın kesinlikle eğer gece kalabilirsen Taksime gece gidebilirsin.. Sultanahmet kesin gitmelisin.. Çamlıcaya gitmelisin.. Yaw dündüz değilde gece gelsen :)))) Güzel mekanlar hep gece acık oluyor..Gündüz manzara takibi yaparsın sadece..

• taksimi gece gördüm. gece mekanı değil de gündüz görmelik yerler tercihimiz aslında. karaköyde kahvaltı yapmıştık o gittiğimizde:) sultanahmet ve çamlıca aklımda tamam teşekkürler:)

• Ben gezdireyim istersen size? ^^

İstanbul'un gezilecek yeri bana göre çok fazla değil. Konstantinopolis dediğimiz suriçi yani tarihi yarımada var sadece. Aya Sofyasıydı, Mavi Camisi idi, Süleymaniyesi idi vb. Onun harici Adalara gidebilirsiniz.

Yani gezilecek yeri bana göre bu kadardır İstanbul'un...

0|0
    0|0
    • taksimi,nevizadesi,galatası,ortaköyü

• Siz nereden geliyorsunuz ona göre bir program hazırlayacağım ben. Eğer Bursa'dan felan geliyorsanız akşamları feribot seferleri yok diye biliyorum. O şekilde sabah erken gelip hızlıca gezip geri dönmeniz gerekir.

• yok deniz yolu olmayan biyerden :D

• İstanbul'u bir günde değil 1 ayda gezemezsiniz. Çünkü trafikten çıkamazsınız.

0|0
    0|0
  • Benden hayır gelmez

daha ben gezmedim

adalara bile gitmedim , ayasofyanın içine girmedim.

0|0
    0|0
  • Turistlerin eline aldıkları şu çarşaf gibi haritalardan birer tanede siz alın...:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yetmez... Çok da yorar sizi paranız da anında yollarda biter... Bence en az 3 gün ve daha çok para ayırın doya doya gezin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...