Anime önerir misiniz?

Anime izleyenlere soruyorum. hiç anime izlemedim bir kaç tane denicem.öneriniz var mı? bu arada japonca mi ingilizce mi nasıl oluyo benim japonca yok hiç. normalde ingilizce dizi izliyorum. bir sürü şey onereyi kaliteli 2 3 tane

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilk kez izleyeceksen death note ile başla dünyanın en popüler animesi ve klasik başlama için ideal :D

ingilizce dublaj da oluyor animelerde ama orjinali japoncadır o yüzden genelde japoncaya Türkçe altyazı yaparlar :D

1|0
    0|0
    • Sen izliyo musun

• biraz zor :D dfdf

• Death Note müthiş bir anime gerçekten. Sailor moon, shaman king, Fullmetal Alchemists, bleach, yugioh,...;)

En İyi Kız Görüşü

• İyi dublajlı seri zor bulursun. Japonca ve İngilizce tepki gösterme açısından farklı diller zaten...
    Fullmetal Alchemist: Brotherhood
    Death Note
    Shingeki no Kyojin
    Steins;Gate

İyi dublajlarını bulabilirsin bunların diye tahmin ediyorum. Güzel serilerdir, başarılı ve orijinal konuları var.

0|0
    0|0
    • Türkçe dublajdan nefret ederim zaten ya ingilizce olcak ya da katlancaz alt yazıya😊

• Ben ingilizceyi baya öğrendim yani anlayıp, konusabiliyorum tabi okulda da grammer vs gördük ama okulun üstünde ingilizcem. o yüzden dedim. ama gerci ingilizce çok daha kolay ve daha çok şey yapabiliyoruz. daha asinayiz ama merak ettim ogreniliyo mu diye. seviye olarak en azından dinlemede nasılsın

• Bir dilin eğitimini alıyosan izlediğin seriler senin için pratik olur zaten. Ama herhangi bir eğitim almadıkça seri izleyerek dil öğrenilmiyor maalesef. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Japonca olur ne tur izlersin

0|0
    0|0
  • Shaman king

0|0
    0|0
  • türkçe altyazı oluyor genelde :D
    gintama

0|0
    0|0
    • Yok biliyorum da ben altyazılı ızlemiyorum normalde dizileri ya da bakmıyorum o zman olayı takip edemem ki

• e ablacım o zaman ikişer kere izle bir olayı takip et diğerinde altyazıyı okursun :P
      aç pokemonu ilk bir kaç sezonu türkçe dublaj bir 10 sezon daha da ingilizce dublajını bulursun ama gerisi orjinal japonca

• Önermem izlemedim hiç :D

0|0
    0|0
  • Death Note 37 bölümdü sanırım tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • High school dxd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...