"Gizli ilimler kitabı" içinde büyüler olan bir kitap mı, ben mi yanlış biliyorum?

bu kitabı duyanınız var mıdır bilmiyorum .. birinin elinde gördüm yasaklanmış bir kitap diil mi bu ? içinde büyüler olan ben mi yanlış biliyorum ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• gizli ilimler yani ilmi ledündür.bu ilim allah dostlarına verilen gizli ilimdir sonrasında bazıları yazıya dökmüştür.bunlarla sakın ugrasmayın arkadaslar.birşey yapayım derken başınıza musallat olunur.bu işleri yine işin erbabı olan sahıslar yapar ve bilmeyen için tehlikelidir.iyiye yaparsanız iyidir ama kötü için asla kullanmayın.

1|0
    0|0
    • ben kullanmıyıcam ki zaten .. sadece yıllar önce satışının yasak olduğunu duymuştum onu sormak istemiştim

Erkekler Ne Diyor 7

• bir arkadasım bulmus kopyasını cıkarmıştı biraz goz gezdrdim ama buyu yapmak ta yaptırmakda cok gunah bence bu kitaplar gercekten işe yarıyorsada tavsiye etmem örneğin birinin sizi sevmesi için buyu yapsanız buyu ile sevecekse hiç sevmesin bu benm gorusum

1|0
    0|0
  • Geçen deli arap Abdul Alhazred'le karşılaştım.Elime Necronomicon'u tutuşturdu."Bak abi ne yazdım.Çok şahane oldu bu sefer.Yalnız okurken dikkat et,kafayı filan yeme ihtimalin var dedi".Bir tane patlattım,topuklaya topuklaya kaçtı bu.Neyse başladım okumaya,yok ruhlar alemiyle şu şekilde irtibat kurulur,ölüler bu şekilde canlandırılır bir sürü saçmalık.Kitabı taratıp internete koydum,ökültizmle filan ilgilenen gençleri oyalasın diye.Tabii Lovecraft kardeşim de kitabın güzel reklamını yaptı.Sonra kendime çay koydum.Büyü filan ilginç şeyler lan diye düşündüm çayımı içerken.

Bu da böyle bir anımdır.

True story

0|0
    0|0
    • Necronomicon farklı bir kitap bugün indirdim...Arkadaşın bahsettiği kitap gizli ilimler hazinesi diye geçiyor..Şu duayı yaz bir yerine koy, nezleden kurtul, on defa oku dileğin olsun tarzında...4 cilt halinde. Ve ilk kitapta sadece söylediğim tarzda dualar var...

• Hahah :d evet..cadı kovma duası var ya..

cadı ne yahu...alacakaranlıkta mıyız:d supernatural mübarek:D

• Bunu araştıran bunu da beğendi

Firdevsi-Davetname link

Davetname Nedir? link

• gizli ilimler kitabı değil de bir tane büyü kitabı duymuştum hatta bir kaç yer de de bu kitaptan bahsetmişlerdi

1|0
    0|0
    • adını tam olarak olarak göremedim ama bu olması gerekiyor ve yasaklanmış bir kitap

• yasaklanmış bir kitap değil de peşinden koşanların sayısı çok desek daha doğru olur bence 700 lü yıllar da bazı büyücülerin bir araya gelerek iznikte büyülerini birleştirdikleri bir kitap diyebiliyorum hatta orada bazılarını zehirliyorlar

• İlim kelimesini duyunca artık kıllanmaya başladım arkadaşım.

Bilim deseler bir derece çünkü bilmek ten gelir.Şarlatanlıkları bilim maskesi altında ilim diye insanlara yutturmaya çalışan geri kalmış zihniyetleri kınıyorum.

1|0
    0|0
  • Okültizm ile alakalı bir araştırma kitabı felandır, ne büyüsü.

1|0
    0|0
  • estağfur estağfur.. demin de biri rüyasında aynı adamı görüyodu hergün hergün.. ya siz çarpılmaya yer mi arıyonuz anlamadım ki benn ::)):))

0|0
    0|0
    • sordum sadece ne işim olur .. hayatımı mahvetmeye niyetim yok

• O değil de büyü kitabı yazsam, yasaklanır mı merak ettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet o kitabı yaklaşık 10 sene önce bende aradım ama bulamadım.

1|0
    0|0
  • bu soruyu okuduktan sonra net uzerinden arastirma yaptim ve gercekten ilginc seyler var daha cok bilgi bulunca guncelle lutfen

1|0
    0|0
  • Burada gorunce bi bakayim dedim herkes lanetli gibi bahsetmis kitaptan cok enteresan:/

1|0
    0|0
  • Cinci büyüleri de varmış. Ben sadece ilk kitabın bir bölümünü indirdim...:)

0|0
    0|0
    • sevgiliye kavuşmak için bir dua varmıymış :)

• Sanırım kitabın linkini buldum..Eğer oysa sana anlatırım indirdiğimde:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...